Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ez a siralmas semmi...

Tényleg ez a siralmas semmi az ellenzék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/live/3HDKka3fPD8?feature=shared


Megnéztem ezt a Partizán interjút, fájdalmas volt. Esküszöm. Most megint rá kellett jönnöm, hogy ezekkel marad a fidesz. És akkora kontraszt látni ezt a hősök terei tüntetéshez képest.


Szégyen ez az egész banda. A riportból világosan látszik, hogy nem mi érdekeljük őket, ráadásul félre is beszélnek. Tényleg ennyire nyomorultak? Főleg a DK Klára... Az volt a legválalhatatlanabb.... 😓😱



febr. 21. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg
febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig jobb lenne mint a fidesz, már csak azért is mert nem lenne 2/3-uk.
febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem lenne jobb ezekből egyik sem! Csak hallgasd meg a videót. Én is láttam. El is döntöttem, hogy vagy a Vona új partjára vagy a Kutyapártra szavazok.
febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
69%

Itt a Gyakorin olvastam pár napja egy hozzászólásban, hogy ahhoz, hogy a Fideszt le lehessen váltani elsőként az ellenzéket kellene leváltani.

Maximálisan egyetértek.

febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%
Valóban szánalmas társaság!
febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
35%

"hogy a Fideszt le lehessen váltani elsőként az ellenzéket kellene leváltani"

Csak egy részét.

febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
38%
Akármennyire sem értenek egyet, akárminek is tűnnek, akárhogy is néznek ki, nem ők engednek el idő előtt elitélt bűnözőket (terroristákat, embercsempészeket, pedo ügyben elitélteket) a börtönből, nem ők tették trágyával egyenértékűvé a magyar gazdaságot, egészségügyet, oktatást, és az összes állami szférát. Nem ők adják el a magyar termőterületeket Kinának, idehozva olyan akksigyárakat, amiket a kutya sem akar, nem ők adják el nekik és a ruszkiknak az ország biztonságát, miközben egyre kijjebb kerül az ország Európából. Én értem, hogy az ellenzék nem jó, és ezzel nem is akarok vitatkozni, de még mindig a kevésbé nemjó, mint az, ami ma van.
febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
6%

Az a baj, hogy ez a jó, nem jó, fidesz vita kb kezd abba átmenni, hogy egy gyilkos azért ne üljön, mert a másik se jó és az mondjuk lopott.

Nonszensz.

febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%
A Mi Hazánkon kívűl egy trágya az összes.
febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
8. Sz@rt sz@rra nem érdemes cserélni, mert a végeredménye is ugyanaz a sz@r lesz. Leszerepeltek. Én biztosan nem fogok ezekre szavazni, most, hogy láttam ezt a videót. Sajnálom, de van az a szint, ami alá már nem megyünk. Nálam ez pont az.
febr. 21. 10:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!