Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ez a siralmas semmi...

Tényleg ez a siralmas semmi az ellenzék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/live/3HDKka3fPD8?feature=shared


Megnéztem ezt a Partizán interjút, fájdalmas volt. Esküszöm. Most megint rá kellett jönnöm, hogy ezekkel marad a fidesz. És akkora kontraszt látni ezt a hősök terei tüntetéshez képest.


Szégyen ez az egész banda. A riportból világosan látszik, hogy nem mi érdekeljük őket, ráadásul félre is beszélnek. Tényleg ennyire nyomorultak? Főleg a DK Klára... Az volt a legválalhatatlanabb.... 😓😱



febr. 21. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
42%
39. Te honnét tudod, hogy mi jó a többségnek? Te vagy a többség vagy a nagy reprezentatív minta? A választási eredmények 2010 óta mást mutatnak, mint, amit ide írsz.
febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
50%
3 millio ember hol többség? Az hogy kb 50%-kal 2/3-ot lehet szerezni az a valasztasi rendszer szegenyen. Ilyen egy europai orszagban sincs. Az elozo valasztasokon is bo ket millio ember szavazott az ellenzekre, par szaz ezren a mihazankra. Sokan meg nem szavaztak. Valszeg okkal. Igy nem, el lehet felejteni, hogy a fidesz többseg, ugyis hogy romaniai magyarok is szavaztak rajuk.
febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk sztem ha a Fidesz csak kormanyon lenne de nem 2/3-dal, mukodne ek a fekek. Igy sajnos nem, ea ez a szomoru az egeszben. Kitalalnak valami hulyeseget, masnapra torveny lesz belole. Orban kijeloli Novakot, a 2/3 megszavazza. Most is ez lesz az uj elnoknel is. Az ellenzek csak latszatellenzek, elmondhatjak amit gondolnak, de semmibe nincs beleszolasuk. Ne haragudjatok, de azert ilyen mashol nincsen. Es most lehet hibáztatni az ellenzeket, de lassatok mar be, hogy demokrstikus uton nincsen semmilyen alternativa, semmi mozgaster. Es ha levaltjak Orbant, a társadalom nagy resze majd egy uj Orbant akar. Es ha levaltjak Orbánt, a fidesz igy is behalozta az orszagot, kb akkor sem lesz teljes mozgastere az ellenzeknek. Szerintem ez az orszag menthetetlen, tehetunk itt barmit is, rovid tavon marad ez.
febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
42. Ez azért baromság, amit leírtál. Lehet, hogy nem 2/3,de eddig is az nyerte a választásokat, aki a legtöbb szavazatot kapta. Ez a rendszerváltás óta így volt. Azok is többségnek nevezték magukat, függetlenül attól, hogy milyen eredményt értek el.
febr. 21. 11:51
 45/51 anonim ***** válasza:
23%
44, tudjuk, hogy baromság, pontosan az egész választási rendszerünk egy nagy baromság.
febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a minden párt fogjon össze és együtt váltsák le a Fideszt dolognak van egy olyan kicsengése, hogy nem az a céljuk hogy jó kormánya legyenek Magyarországnak, hanem az egyetlen motivációjuk az, hogy ők akarnak a húsosfazék mellé kerülni.


Én nem adom a szavazatom egy ilyen sokszínű, egymás hátán fölkapaszkodni vágyó koalícióra.


Én egy olyan pártot támogatnék aminek saját (és számomra megvalósíthatónak látszó) programja van a dolgok rendbetételére.


Idáig csak azt hallottam: a fő célunk, hogy elűzzük a Fideszt.

Nekem nem ez kell.

Nekem olyan kell aki megmondja, hogyha hatalomra kerül akkor hogy tervezi rendbetenni az egészségügyet, az oktatást, hogy akar Magyarországnak egy élhető jövőképet adni.


És ez nem azt jelenti, hogy kinyilatkoztatják, hogy majd ők rendbeteszik. Azt természetesen bárki meg tudja ígérni. Hanem az, hogy megmondják hogyan.

febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
45. Az végeredményen nem változtat. A szavazás alapján Viktort többen akarták, mint nem! Hangsúlyozom a szavazás alapján. Ha ezt nézzük, kár ezen vitatkozni.
febr. 21. 12:10
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

A szavazósdihoz: Az, hogy szavazz állampolgári jogod - de egyben a felelősséged is. Így nyilvánítod ki, hogy érdekel merre menjenek a dolgok, hozzáadod a saját részed a döntéshez.


Ha valaki nem megy el szavazni az azt jelenti, hogy még ennyire sem érdekli mi történik körülötte. Lehet így is dönteni, csak akkor a te szavazatod elveszett, mert neked mindegy.

Ezért ha 10 szavazatra jogosult emberből csak 6 megy szavazni, és 4 az egyikre 2 a másikra szavaz akkor bizony az 2/3 többség, mivel a 4 aki nem szavazott az úgy van vele, hogy neki mindegy, ezért ők nem számítanak.


Teljesen fals dolog azt mondani, hogy nem lehet ez 2/3, hiszen 10 emberből csak 4 szavazott oda. Az igazság az, hogy a szavazókból a 2/3 tényleg egyet akart.


És ezt nem lehet olyan demagóg dumákkal sem elfedni, hogy azért nem szavazol mert úgyis ugyanaz az eredmény. Nem igaz. Ha szavazol akkor az 1 szavazat. Ha a 10-ből az előzőnél csak eggyel többen, 7-en mennek szavazni, és 4:2:1 a vége, akkor máris nincs senkinek 2/3-a.


Aki nem megy el szavazni az ne is panaszkodjon ezek után semmire.

febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas és pusztító!
febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
52%

Ha Gyurcsány és Dobrev elássa magát élve, jobban áll az ellenzék szénája.

Az ellenzéknek Gyurcsány és a kedves neje a legnagyobb ellensége, és nem pedig Orbán.

A szemkilövető, privatizáló, hazaáruló, adóemelőt és Apró Antal unokája megélhetési politikusok. A többi ellenzéki párt és ez a két 🤡 bohóc egymást sem tiszteli. Fél nap alatt a koncon ősszeveszne mind. Lesz@rnák ők, hogy nem tudjuk fizetni a rezsit, éhezik a magyar, adót emelnének, ahogy Fletó csinálta. 2002-től 2010-ig magad szja, kicsi fizu, magas rezsi, család támogatas, gyed nem volt, adókedvezményt elvették

febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!