Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz-KDNP és a Mi Hazánk nem állt fel, amikor Navalnijra ellenkezett az összes ellenzéki párt a parlamentben?

Figyelt kérdés
Én ennyire még soha nem szégyelltem magam, mint amikor ezt láttam. Ráadásul Orbán még megjegyzést is tett Navalnijra...

febr. 26. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Mit mondott rá Viktor?
febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Putyin daddy becsicskította Viktort, Viktor meg a 134 legbátrabbat.
febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#7 bocsánat, autokorrekt, "emlékezett"!
febr. 26. 19:53
 14/18 A kérdező kommentje:

#11

„Sovinisztáknak nem jár tisztelet. És aki patkányoknak nevezte a grúzokat a grúz–orosz háborúban, annak a tiszteletére nem állunk fel. Egyébként pedig nyugodjon békében.”



[link]

febr. 26. 19:54
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

19:54: mondta ezt Európa legnagyobb sovinisztája. Igen, a Viktor.

A rinocérosz talpán nincs ilyen vastag bőr.

febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Orbán Putyin egyik legkiszolgáltatottabb csatlósa. Lukasenkával vetekszik, ami nem kis szó.
febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Kínos volt látni, hogy Magyarország jelenlegi miniszterelnöke ennyire mélyen Putyin csicskása. Teljesen elveszítette a józan ítélőképességét, mindenhol igyekszik Putyinnak benyalni.


Az említett parlamenti közvetítést nézve azt a szekunder szégyent éreztem, hogy valamiről nem én tehetek, de mégis szégyenteljesen kínosan érzem magam más miatt... Engem konkrétan a hányinger kerülget a Fidesz szó hallatán..

febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Navalnij náci volt, a grúzok kiirtásával viccelődött, és pl. Krím elfoglalásával is nagyon egyett tudott érzeni. Miért is érdemel tiszteletet egy soviniszta? Ha holnap valaki feláll, hogy 1 perces néma csenddel emlékezzünk meg Hitlerről, amiért annyira fontosak voltak számára az elvek, hogy inkább kinyírta magát, minthogy elítéljék amiatt, amiben egész életében hitt, akkor ítélkezni fogunk azokon, akik ezt megtagadják?


Emlékeztek arra a zsidó írtó ukrán nyugdíjas tábornokra, akit megtapsoltak Kanadában?

márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!