Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz-KDNP és a Mi Hazánk nem állt fel, amikor Navalnijra ellenkezett az összes ellenzéki párt a parlamentben?

Figyelt kérdés
Én ennyire még soha nem szégyelltem magam, mint amikor ezt láttam. Ráadásul Orbán még megjegyzést is tett Navalnijra...

febr. 26. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Orbánt becsicskította Putyin. Nem volt más választása, ha nem szeretné megütni a bokáját.
febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Mindkét párt rajong Putyinért, csoda, hogy nem vonultak ki.
febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és nem érzitek rosszul magatokat?:/
febr. 26. 19:25
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért ellenkeztek?
febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 De igen.
febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 kicsoda?
febr. 26. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
“Navalnijra ellenkezett” i.m. kérdező.
febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez fontos figyelmeztetés is jelent a jövőre nézve, hogyan vélekednek egyesek másokról, illetve hogyan viszonyulnak (majd később) különböző esetekben egyesek másokhoz.
febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, gyalázat.

A Fideszből és csatolt részeiből az erkölcsi tartás legkisebb szikrája is hiányzik.

febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%
Én sem állnék fel, egy külföldi ügynök volt lényegében. Meg miért kéne nekünk más országok politikusaival foglalkozni ennyit? Navalnijt soha semminek nem választotta meg az orosz nép. Semmi közünk hozzá.
febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!