Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy Orbán külföldi üldözi a magyarokat, mikor Magyarországon nem is magas a külföldre vándorlók aránya?

Figyelt kérdés

3,88% csupán, ami jócskán elmarad a többi V4-től.

[link]



febr. 27. 20:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
53%
én se találok a te kijelentésedről.
febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

meg a fideszes KSH oldalán is több a kivándirlók száma majdnem minden évben...


[link]

febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

#11

Az én statisztikám ott van belinkelve.


#12

Mitől több a kivándorlók száma konkrétan?

febr. 27. 22:20
 14/42 anonim ***** válasza:

A te linked hiteles forrás? Megvizsgálta minden magyar lakhelyét konkrétan?


Attól több konkrétan a kivándorlók száma, hogy többen utaznak ki... de ha ennyire érdekel a téma nézegesd külföldi oldalak statisztikáit, pl a németnél "Einwanderung" címszó alatt.


hamár annyira bízol a statisztikai oldaladban, tessék. 2010 óta jobban nőtt a kivándorlas, mint előtte:

[link]

febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

#14

"A te linked hiteles forrás?"

Én hitelesnek tartom. Neked viszont linked sincs, ami igazolná, hogy 2023-ban hatalmas kivándorlási hullám ment volna végbe, sem olyan, ami az én kijelentésemet cáfolná. Se hiteles, se hiteltelen.


"Megvizsgálta minden magyar lakhelyét konkrétan?"

Nincs olyan statisztika, ami minden magyar lakhelyét konkrétan vizsgálná, és nem is ettől lesz hiteles egy statisztika.


"Attól több konkrétan a kivándorlók száma, hogy többen utaznak ki..."

Jó, de mitől több? Azt mondtad a KSH statisztikára, hogy több a kivándorlók száma minden évben, de mitől több. És hol mond ellen az én általam linkelt statisztikának a KSH statisztika?


"hamár annyira bízol a statisztikai oldaladban, tessék. 2010 óta jobban nőtt a kivándorlas, mint előtte:"

Ez nem mond ellent annak, hogy Magyarországon alacsony a kivándorlók száma. Annak ellenére, hogy 2010 óta nőtt (ami egyébként jellemző kb. az összes kelet európai országra), még mindig lehet a többiekhez viszonyítva alacsony.

febr. 27. 22:36
 16/42 anonim ***** válasza:
23%
JA kivándoroltak egy páran főleg Pestről vagy Nyugat-Magyarországról de nem igen sokan a keleti régióból. Innen keleten max pestig mennek az emberek.
febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
60%
jaja tipikus bla bla bla. elfogadsz egy olyan oldalt hitelesnek, amiről gőzöd sincs ki irta, mikor, hol. Felteszel egy kerdést, azt ha valaki mást mer írni, az biztos nem igaz. Akkor leírom, amit annyira hallani akarsz: Magyarorszag olyan csodalatos hely, hogy onnan az emberek java nem is akar elmenni, annyira jó ott az élet, a fizetés, az egeszégügyi ellátás, hogy a német, osztrák, svájci munkaerő mind odamegy dolgozni. A magyarok egyszerűen imadják azt az életszínvonalat, amit tisztelt Orbán Viktor áldott miniszterlnök Úr megteremtett. Nincs korrupció, mindenki szereti a másikat, tisztessegesen él mindenki. Most jobb?
febr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan statisztika, ami minden magyar lakhelyét konkrétan vizsgálná, és nem is ettől lesz hiteles egy statisztika"


De. pontosan ettől LENNE hiteles a statisztika... de ha nem ettől, akkor mégis mitől?

febr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
60%

" Azt mondtad a KSH statisztikára, hogy több a kivándorlók száma minden évben, de mitől több"


te retardált vagy? hát szerinted mitől lesz több valami? attól hogy többen fogják magukat és kimennek, mert van rá lehetőség, meg mód. ezen mit kell magyarázni, nem magyarul van? egy olyan, mintha megkérdezed a péket miért süt több kiflit. mert nagyobb az igeny rá.

febr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Amennyiben ragaszkodunk a kérdező állitásához, azt meg tudná valaki mondani, hogy, hogy lehet, hogy annak ellenére, hogy itthon kánaánnyi magyar van -nemigaz, a népszámlálási. TAJ regisztrációkból egyértelműen kiderült, hogy nagyon-nagy baj van-, akkor, hogy lehet, hogy tömegével kell MÁR MEGLÉVŐ munkahelyekre is behozni migránsokat? És akkor nem beszélek az ÚJ munkahelyekről. Vagy én tanultam rossz matekot, ami a jelen magyar oktatási rendszerben sajnos valós veszély, vagy a matek tanult rosszul mindent.
febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!