Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo azon örvendezik,...

Az Origo azon örvendezik, hogy “az ukrán hadsereg az összeomlás szélén van” és Macront átkozza, amiért segíteni akar. Az Origo miért szurkol ennyire az oroszok nyugat felé való terjeszkedésének?

Figyelt kérdés

febr. 28. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Tényleg az oroszoknak szurkolnak, valaszban leírom h miért
Nem is szurkolnak az oroszoknak
13 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem annak szurkol, hanem annak, hogy vége legyen végre a háborúnak.
febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Több millió oka lehet, hogy miért ennek szurkol.
febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1:


Annak nem szoktak örvendezni, amikor ukrán sikerek vannak, pl. orosz gépeket lőnek le az ukránok. Pedig kevesebb fegyverrel kevesebbet lehet ölni, nem?

febr. 28. 20:43
 4/19 A kérdező kommentje:

2:


Az empátiahiányodat értem.


Ha a Baltikumra is szemet vet Putyin, arra is azt fogod mondani, hogy hadd vigye, csak béke legyen?

febr. 28. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, ha egy medve elkezdi szétszedni a pajtidat te mégtöbb pajtit küldesz, akit szétszedhet a medve vagy hagyod azt az egyet?
febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Mert minden valamirevaló embernek ez az érdeke.tudtad hogy a dacia sandero a legtöbbet eladott autó európában?ott nyugaton sincs pénzük az embereknek, azért veszik ezt az autót mert olcsó.ide jutott a nyugat.de amerikában srm jobb a helyzet, mert bár jól keresel de nagyon könnyű eladósodni.ma már a saját lakás megfizethetetlen luxus, hacsak nem vállasz be néhány évtizednyi hitelt,de akkor még keményen kell spórolnod.eközben néhány tucatnyi oligarchia kezében összpontosul a világ vagyonának a jelentős része,kvázi az ő rabszolgájuk mindenki az egész világon.tehát épeszű ember nem ragaszkodik ehhez a rendszerhez,ami folyamatos életszínvonal csökkenéshez és ezzel együtt népességcsökkenéshez vezet.
febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
#6 én megpróbálnám megmenteni a pajtimat és megölni a medvét, főleg azért, mert ha a pajtimat megette, egy idő után megint éhes lesz és lehet én leszek a következő ebédje, főleg, ha nem segít senki.
febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

8


Na pont ilyen bugyuták a nyugatiak mint te!


Gondolom még egy medvetámadást sem láttál soha emberek ellen!



Én láttam egy embert kinéz a medve azt szétszedi, addig van idő lelécelni!

febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

A videón nem léceltek le, és sorra kapta el a többi embert is a maci!


Ja amit te megint nem tudtad a medve nem eszi meg az embert!

febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

"az oroszok nyugat felé való terjeszkedésének"



Te mit szívsz? :D

febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!