Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazók! Akkor ti...

Baloldali szavazók! Akkor ti nem is veszitek igénybe az állami támogatásokat?

Figyelt kérdés

Ha annyira rossz a Fidesz, hogy el kell őket mindenért ítélni, akkor ezek szerint aki nem ért egyet vele, az nem kér abból sem, amit amúgy adnak?

Pl mondjuk a családi adókedvezményt, csed-et, gyed-et, nyugdíj emelést, covid és válság alatt hatósági áras termékeket stb. nem igénylik, nem kérik, nem élnek vele? Mert szerintem, ha igénybe veszik a különféle támogatásokat, semennyivel sem különböznek azoktól, akiket most pedofil segítőnek neveznek pusztán azért, mert a fidesz támogatják. Ez nem képmutatás?


márc. 1. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Igénybe veszik.

De ők a balos megszorításokhoz vannak szokva. A gyurcsányi időket szeretnék. Mazochisták.

márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Valamiről lemaradtam és a balos szavazóknak nem kötelező adóznia? Vagy valami hasonló szintű demagógiát vársz, mint miért használják a fideszes a Gyurcsány idejében megépített autópályákat? Vagy miért fogadják el a 13. havi nyugdíjat a fideszes nyugdíjasok, miután ezt Gyurcsány vezette be?
márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre a jó megoldás, ha szavazat alapján kezdenek adózni az emberek. A balosok, ne is adózzanak és nem lesz itten semmi probléma. Vallja magát mindenki balosnak és akkor adómentes lesz.
márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerből kell igénybe venni, máskülönben éhen halna az ember családostól.vagy pedig az utcán csövezne,mert albérletre nem futná.de attól még a rendszer egy jó nagy szar,az európát utolérő árakkal.és akkor nem is említettem hogy az üzemanyag vagy az autópálya jóval drágább mint ausztriában.
márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó hír! A fidesz-kormány nem kér a libsi adómból?!

Ez már kijött közlönyben is? (Tényleg, a Magyar Közlönyt betiltotta végül 0rbán, miután benne van hogy ő tüntette ki a pedofil iskolaigazgatót?)

márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 hájaaa ***** válasza:
90%

"Pl mondjuk a családi adókedvezményt, csed-et, gyed-et, nyugdíj emelést, covid és válság alatt hatósági áras termékeket stb."


Ebből pl egyiket sem, amikor EÜ-be mentem akkor meg mondtak egy olyan időpontot, h a pofám leszakadt ugyhogy mehettem magánba. Szal mostanság, semmit nem vettem igénybe, de adót meg fizettem mint a katonatiszt

márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Családi adókedvezményt - Nem

CSED/GYED - Nem, de köszi, megvagyok anélkül a havi pártízezer forinttól, aminek a reálértéke gyakorlatilag tizedakkora lett azóta, hogy legutóbb emelték

Nyugdíj emelést - Nem. Egyrészt nem is érvényes rám, másrészt mert megintcsak hasonló sztori, pártízezer elinflálódott forint

Covid és válság alatt hatósági áras termékeket - Jajj, kérlek, mire gondolsz? A lisztre, cukorra, csirkemellfilére és farhátra, amiket sokszor nem is lehetett kapni a boltokban, amiknek kb 0 tápértéke van és sz*rt sem érnek, mint minőségi ételek?


Próbáld már meg kihúzni a gazdád fenekéből a fejed és körbenézni a világban, hogy milyen életszínvonalon élnek a magyarok Nyugat-Európához képest.

márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

családi adókedvezményt nem és nem is fogom

csed-et nem

gyed-et nem

nyugdíj emelést nem, nem vagyok nyugdíjas

covid és válság alatt hatósági áras termékeket 2x vettem csirkemellet és egyszer tejet, mivel itt mindig elkapkodták a kihelyezett pár darabot.

márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De legalább a kórházakat bezárja és tönkreteszi a Főnök, hogy azokkal ne legyen már baj.
márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baloldali, de ellenzéki szavazó vagyok és képzeld nem igazán. Van most, amit igénybe fogok venni, de azt az EU adta erre a célra, tehát a magyar kormány itt közvetítő fél és remélhetőleg nem nyelik el, hanem kifizetik majd, ahogy kell.
márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!