Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak miért baj...

A liberálisoknak miért baj az, hogy siránkozok trianon miatt?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a liberálisok elfogadóak. Én szomorúan gondolok vissza arra, hogy mennyi területet elloptak! Mi ezzel a baj? Már szomorkodni se lehet ezen?
márc. 2. 00:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Tévedsz. Senki sem sajátíthatja ki a Trianon miatti veszteségérzetet. Miért ne fájhatna nekem Trianon? Mert a Fidesz azt sulykolja az emberekben, hogy aki liberális, az nem lehet hazaszerető?

Meglepődnél, ha tudnád, hány hazafi volt liberális. Ráadásul a trianoni diktátum a nemzeti önrendelkezési jogot, s ezáltal egy alapvető kollektív emberi jogot vett semmibe. Már csak ezért is fáj egy liberálisnak.

márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
90%
30# Neked sem idiótaként.
márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
23%

Egy liberális az hazátlan.

Neki ez nem országa, csak lakóhelye. Nem ismer nemzetet, társadalmat (számára mindez nácizmus), csakis a saját önös érdekét és előrejutását. Ha a kormánytól megkapja, amit akar, akkor csak halkan hőbörög a romkocsmában a haverjaival, ha nem, akkor hangosan hisztizve a földhöz veri magát, hogy mennyire el van nyomva.

Ilyen a működésük. Hazaszeretetre nevelni olyan őket, mint farkast vegetáriánusnak. Meg lehet próbálni, de csak feldühíted őket. Ez jól látszik most a kommentfolyamban is.

márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Alex Fly ***** válasza:
90%
@33: lóf@szt. A liberális azért liberális, mert fontosak neki az emberi és szabadságjogok. És ez nem zárja ki, hogy szeresse a hazáját.
márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

33.-as, fura tévképzeteid vannak a liberalizmusról. Kitől hallottad ezt a sok ostobaságot?

Miért lennék hazátlan? Nekem, liberálisnak a hazám Magyarország, és ezt senki nem veheti el tőlem.

márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Meg hogy is van ez, elmagyaráznád, kedves konzervatív, nekem, ostoba liberálisnak?

Orbán Viktornak, amíg a Liberális Internacionálé alelnöke volt, ezek szerint nem volt hazája, de amint átvedlett illiberális nemzeti konzervatívvá, egyből lett hazája, mégpedig Magyarország?


Kérlek, ne hagyj tudatlanul!

márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!