Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy Magyar Péter...

Árokpart kérdése:

Jól látom, hogy Magyar Péter március 15-én megtartandó rendezvénye nem igazán hozza lázba az embereket?

Figyelt kérdés
A rendezvény Facebook-os event-je szerint kb. eddig közel 4 ezer ember jelzett csak vissza. Ez szerintem brutálisan kevés ahhoz képest, hogy gyakorlatilag 3 milliónál többen nézték meg a videóját és kb. ugyanannyian értettek vele egyet. Az ember azt hinné egy ilyen helyzetben ,hogy a rendezvényre is pörögne percenként a számláló, de eddig nem ezt látom. Kinek mi a véleménye erről akár egyetértesz Magyar Péterrel akár nem.
márc. 3. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik erőt akar, de ez aligha fog neki sikerülni. Túl jól be volt/van ágyazva a NER-be, ott az összes haverja, ki hinne neki? A baoldal azért, a jobboldal meg azért nem. Három hete fújja a bűneiket, de három hét az még nem idő.
márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Magyar Péter a teljes ismeretlenségből lépett elő néhány hete. Ha így nézzük, nem is olyan rossz az a 4 ezer ember. Ahhoz, hogy lényegesen többen álljanak mellé, még sokat kell tennie. Én egyelőre egy kiugrott fideszest látok benne, aki Orbán ellen fordult. Ez nyilván rokonszenves számomra, de a bizalomhoz ez még édeskevés.
márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek jó része nem hisz neki. Azt gondolják, hogy ez is a Fidesz színház része. Elterelendo a figyelem máshonnan ezzel. Nekem is totál hiteltelen a hapsi.
márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Sztárként előjött, de őszintén én már a telex interjút se kezdtem el, mert annyira nem mond semmit se...
márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Attól, hogy kíváncsi vagyok, hogy mit mond, egy riporban, amit bármikor meghallgathatok, amikor akarom, az még nemjelenti azt, hogy követem a Facebookon, ill. hogy vele azonos nézeteket vallanék (fideszes, aki belátja, hogy hamarosan amúgy is előbb-utóbb kegyvesztett lesz, és így arcvesztéssel akar kilépni a körből,

vagy fideszes, aki egy szerepet játszik most el, figyelmet terel el valami egészen másról, és még mindig csak magát és a feleségét állítja be áldozatnak, mintha az ellenzék csak béna lenne, de azt nem érte volna milliószor nagyobb sérelem.


Eddig még csak nem is hallottam arról, hogy bármit is szervezne, de most, hogy tudom, éppúgy leszarom.

márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Elég nyilvánvaló, hogy egy ilyen bűnszervezet, mint a ner, miért engedi beszélni. Azért mert a fidesz terv része.
márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Molyember ***** válasza:
20%
Magyar is atombombát ígér, de igazából még csak egy hangos fingásra se volt képes. Az ellenzékiek számára semmi új dolgot nem mondott, a fideszeseket semmi sem érdekli, a bizonytalanok meg azt se tudják, ki van kormányon. Persze, hogy sokan megnézték a videókat, mert az emberek vártak valami nagy dolgot, de aztán nem kaptak semmit, csak egy új pártot. Csalódás, már a sokadik. Ha tényleg tud valamit, akkor ugassa el, vagy menjen a pcsába, mert ő is csak az ellenzék megosztására lesz jó.
márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Engem kb semmilyen politikai rendezvény sem hoz lázba, akárki szervezi.

Majd szavazni elmegyek, addig meg megnézem, hogy ki milyen ajánlattal készült.

márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Lol Facebook esemény jelölései semmit sem jelentenek, semmilyen témában. Az influencer tüntetésre se jelezte 150 ezer ember, hogy ott lesz, töredéke sem. Aztán volt. Máskor meg a jelölők töredéke megy valójában el.
márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Eleinte nekem is teljesen hiteltelen volt. De amióta látom, hogy mennyire rászálltak az állellenzéki megmondóemberek, azóta kicsit kezdenek oszlani a kételyeim.
márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!