Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a liberális média pedofilozása már átterjedt a legális kategóriákra is?

Figyelt kérdés

Azaz a kiskorúak szexuális életével mossa össze a pedofíliát.


Igaz a Fidesz is részben ezt tette


márc. 7. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Mégis mivel kellene összemosnia?nem vagy tisztában a pedofília kifejezéssel?vagy hazudjanak, esetleg hwllgassanak róla mint ahogy a fidesz média teszi?
márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Az a véleményem erről, hogy Orbán Viktornak le kellene mondania.
márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
#2 az a baj hogy Gyurcsány ezt tényleg elbaszta, mert ő sem mondott le 2006-ban, (Bár nekem nem volt annyira igényem) így meghonosított egy olyan szokást, hogy nem igazán kell lemondani.
márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Nekem erről a pedofil dologról mindig az jut az eszembe, ami tavaly volt felkapott a nyugati sajtóban. Adott volt egy meleg pár, akik fogadtak örökbe gyerekeket. majd őket adták tovább kézről kézre egy ilyen pedo csoportban.


[link]

márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
#4 kb az ilyen példák miatt kell minden homoszexuálisnak bűnhődnie, akár csináltak valamit, akár nem.
márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3, ha egy "gyilkos" nincs elitélve, mert megússza, az nem jelent automatikus felmentést a másik "gyilkosra", főleg, hogy tök más a két ügy.

Én nem Gyurcsányt akarom felmenteni, amit tett, szerintem is hamarabb kellett volna lemondania, az a gond, hogy Orbán 4x annyi gennyt hozott erre az országra, össze sem lehet a két esetet hasonlitani.

És a bűn, az bűn. Attól, hogy az egyik megússza, a másiknak nem jelent automatikus felmentést.

márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

"Igaz a Fidesz is részben ezt tette"


Részben? Is?

márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 nyilván, nem az én vélemenyem hogy nem kell lemondania, ilyen a közgondolkodás: "a bal oldal a nagyobbik rossz", "a bal oldal is lopna, még többet is", "a bal oldal is pedofil" stb.
márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8, ezért kellene egy olyan igazságszolgáltatás az országban, ahol az ügyészség, a biróság és a végrehajtás, politikailag független lenne, de mivel Magyarországon megszűnt a jogállam és a politikai bűnesetek gyakorlatilag pofára vannak megszórva és nem jog alapján, igy max a saját erkölcsünk alapján tudjuk elitélni az elkövetőket!

Gyurcsánynak le kellett volna mondania? Le.

Orbánnak nemcsak lemondani kellene, hanem hatalommal való visszaélés miatt, vállalni egy bűneljárási eljárást.

márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kioktást

A pedofília a nemi értetlenséggel van összefüggésben és nem a kiskorúsággal


Azaz miért kell tönkretenni egy 21 éves és egy 16-17 éves boldogságát ezzel a hisztériakeltéssel?

márc. 7. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!