Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem szeretnék háborút?

Csak én nem szeretnék háborút?

Figyelt kérdés

Ömlik a háborús uszítás a dollárbaloldali médiákból. Macron is háborús pszichózisban van, lényegében hadat üzent Oroszországnak! Be akar vonulni Ukrajnába.


Magyarországon is kritika nélkül üvölti Macron véleményét a liberális dollárbaloldal: Magyar katonák menjenek Ukrajnába!


Szerencsére Orbán Viktor és a kormány a 0. perctől a béke mellett áll, és ameddig a dollárbaloldal csak egy hangos kissebbség addig itthon nem lesz háború!



márc. 9. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Na figyelj ha valaki akkor én háború ellenes vagyok maximálisan.Viktor Putyinhaversága katasztrófa , a baloldal sem rosszabb mint a fidesz ez a véleményem.
márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Putyin ha nyugton maradt volna most nem rágódna senki ezen és lehet az infláció sem lett volna.
márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
A pedofil simogató Fidesznek mi a véleménye erről? Hát a pedofil támogató fideszes szavazók mit akarnak? Több pedofilt kevesebb háborút?
márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as te valamit nagyon félre értettél. Itt arról van szó, hogy nálunk a Fidesznél bármit is teszel, fel fogunk menteni, megbocsájtunk. Szó sincs pedofíliáról. Bármit is tett volna K. Endre mivel egy remek Fideszes, erdélyi székely ember ezért nekünk kötelességünk segíteni Őt!
márc. 9. 18:31
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen tudom ezt kérdező, jobboldali pedofilt a végsőkig bújtatni, simizni támogatni meg kegyelmezni kell, eddig 2 db fideszes pedofil és számos pedofil támogató fideszes bukott eddig ig, és mennyi pedofil bujkálhat még a Fideszben...


Te is csak megerősíted, hogy jogos Pedofil támogató jelzővel illetni a fideszeseket, hisz te mondtad kötelességetek Fideszes pedofilt támogatni és segíteni.


Szóval vissza a témához a pedofil támogató jobboldali szavazók mit szeretnének? Több pedofilt és kevesebb háborút?

márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A politikusokon kívül senki sem szeretne háborút
márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy háború elkezdéséhez elég az egyik fél akarata. Akarhatunk mi békét, akár az egész világ akarhat békét. Ha akár csak egyetlen egy agresszor háborúzni akar, akkor vagy harcolsz ellene, vagy behódolsz neki és teljesíted az újabb és újabb követeléseit.

Igazi béke csak akkor van, ha szükség esetén meg is tudod védeni magad, vagy a szövetségeseid megvédenek. Hogy az agresszort elriaszd az újabb támadásoktól kénytelen vagy harcolni ellene vagy jobb esetben támogatni a megtámadott felet, ha nem te vagy az.

márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szellemi fogyatékos, mi se akartunk háborút DE VLADIMIR PUTYIN ELKEZDTE. Nem a nyugat kezdte a háborút, nem az ellenzék és nem gyurcsány.
márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes en baloldali sajtot olvasok csak, de aehol nem hallok haborus uszitast :D ezt max az M1-en hallasz. Na jelentem is a kerdest.
márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
És ki harcol ezekbe a háborukba zsoldosok meg börtönböl ki engedet rabok.Egy fital nem fog harcolni mert egy 70 éves bácsi ki talál valamit az ö fejébe.
márc. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!