Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem költ az...

Orbán miért nem költ az egészségügyre, amikor lenne rá pénz? Mi célja lehet ezzel?

Figyelt kérdés
Az oktatásra nem költ, mert ostobaságot szeretne....Ezt értem. De az egészségüggyel mi baja?

márc. 10. 00:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/158 anonim ***** válasza:
60%
Költ az eleget Graz-ban, ami neki elég: tovább gondolva a zéletét neki elég is ennyi.
márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/158 anonim ***** válasza:
39%
7: ez amúgy hazugság.
márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/158 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs pénz a kasszában. :)
márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/158 anonim ***** válasza:
44%

#2

Magyarországon nő a születéskor várható élettartam, a koronavírus halálozások miatt volt csökkenő tendencia 2-3 évig.

márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/158 anonim ***** válasza:
55%

Nem igaz, 2019 óta csökken Magyaországon a várható élettartam.


[link]

márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/158 anonim ***** válasza:
66%
A propaganda gyár hozza nekik a kétharmadot, tehát arra költik. Kéri mondta hogy a fidesz mindig is kumunikácios kormányzast folytatott. Úgy mondják hoz néhány látszatintézkedés, amit felnagyít hatalmas sikerré a médián keresztül.
márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/158 anonim ***** válasza:
55%

#15

Ez a cikk 2021-ig szól. Mi a helyzet 2022-t és 2023-at illetően?

márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/158 anonim ***** válasza:
18%
#17 Nyugodtan hozhatsz statisztikát róla. Én azt cáfoltam, hogy csak a koronavírus okozta halálozások miatt lett volna csökkenő tendencia 2-3 évig. Már jóval a kornavírus-járvány előtt csökkent Magyarországon a várható élettartam, tehát jóval mélyebb és rendszerintű problémák vannak az egészségügyben.
márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/158 anonim ***** válasza:
78%

#18

"Nyugodtan hozhatsz statisztikát róla."

Neked kellene, hisz neked volt egy kijelentésed, amit egy elavult statisztikával próbáltál igazolni.


"Én azt cáfoltam, hogy csak a koronavírus okozta halálozások miatt lett volna csökkenő tendencia 2-3 évig."

Mi erre a cáfolatod konkrétan?


"Már jóval a kornavírus-járvány előtt csökkent Magyarországon a várható élettartam, tehát jóval mélyebb és rendszerintű problémák vannak az egészségügyben."

Csakhogy ez a kijelentésed sem igaz, a koronavírus-járvány előtt sem csökkent Magyarországon a várható élettartam.

márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/158 anonim ***** válasza:
30%

#19


Nem, neked volt az az állításod, hogy nő Magyarországon az élettartam. Ezt nem sikerült bizonyítanod.


Én viszont bizonyítottam azt, hogy nem volt igaz az állításod, mely szerint csak a koronavírus okozta halálozások miatt volt csökkenő tendencia 2-3 évig. Már a koronavírus-járvány előtt, 2019-ben csökkenni kezdett a várható élettartam.

márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!