Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok az IMDB oldalon...

A liberálisok az IMDB oldalon vezetik le a frusztrációjukat?

Figyelt kérdés

A Petőfi film:

[link]


Nagyon egyértelmű, hogy nem is látták a filmet. Sértődöttségükben szavazzák így le? Ilyen gyerekesek?


márc. 15. 01:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
😅😅
márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Te vad! Ez volt a duma a Gyurcsány filmnél is, hogy a gonosz liberálisok leszavazzák!🤣 Az még véletlen se jusson eszedbe, hogy kalap sz@r a film, ezért ennyi az értékelése.😂😂
márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem liberálisként, hanem történelem- és filmkedvelőként szavaznám le, ha regelve lennék az imdb-n.
márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
1.1? Hogy lett ilyen magas az értékelés? Ennyit sem érdemel.
márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Én azon se lepődnék meg, ha pl a jenkik nyomkodnák 1-re, mert befürödtek pár magyar filmmel már. :D

Valami szart leadtak az usa-ban, nekem égett a fejem tőle.

márc. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez miért a politika kategóriában lett kiírva? Ez művészeti kérdés, nem?
márc. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem láttam, de hazafias kötelességemnek éreztem, hogy azonnal 1 értékeljem. Utána regisztrációt kért. Nem fogom az időmet erre pocs3kolni, tehát valószínűleg érvénytelen a szavazatom.
márc. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fidesznek a szokása, hogy pontozó-lájokoló-értékelő hadsereget tart fenn. Neki telik rá közpénzből.
márc. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem ez lehet az ok, mivel ezt a vizuális trágyát alapvetően jobboldaliak fogyasztják nagykanállal, az országban pedig elvileg ők vannak meghatározó többségben (oké, a kétharmad virtuális trükközés a mandátumokkal, de a valóságban is 1 millióval többen vannak mint az ellenzékiek, papíron).


Szóval csak azt lehet gondolni logikusan, hogy még a jobboldaliaknak sem tetszik ez a túlárazott, ócska giccs, hiszen ha annyira szeretnék, ez az arány nem lehetne épp ennyire rossz (még ha a liberálisok lelkesebben szavazgatnának is), már csak a nagy számok törvénye alapján sem.


Itt az lehet inkább a helyzet, hogy akkora okádékról van szó, hogy azt még a fideszesek sem bírják jó szívvel megvédeni.

márc. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Andy Vajna -pedig őt sem szerettem soha-, forog a sirjában, ha látja, hogy mi lett az ő általa felépitett magyar filmrendszerrel.
márc. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!