Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okozza azt, hogy látszatra...

Mi okozza azt, hogy látszatra gazdag az ország?

Figyelt kérdés

Persze, laikus, buta kérdésnek tűnik. Előrebocsátom.

Ma voltam egy fejér megyei cukrászdában, ami igen híres a környéken, legalább 200 ember volt ott, a környék tele autókkal.

De köztük nem láttam régi, lerúgott kocsikat, mind 10 évnél újabb autók.

Jöttek motorosok BMW motorokkal, rengeteg család jött. Mindenki kulturáltan öltözve, látszott, hogy van pénz az embereknél.

Mégis ott a kettősség, hogy a hazavezető út minősége katasztrofális, és minden rohad, ami állami.

Persze, tudom, most azokat az embereket láttam, aki megteheti, azokat evidens nem, aki nem teheti meg.

Ennyire szétnyílt a társadalmi olló?



márc. 17. 20:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#30 kiragadtad ám a lényeget. Véletlenül se a Fidesz okolható azért, hogy bebetonozta a saját teljhatalmát. Pont ettől szinte lehetetlen legális úton megdönteni, mert ők a törvény. Végezd el azt az istenverte házi feladatot!
márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig ugyanaz az igazság amit állitottam.ha többen szavaznak más pártra akkor az nyer.Ennyi a történet ,vagy ezt cáfolni tudod? Összellenzéki sokpártos öaszefosásra is kevesebb szavazatt jött.Ezt cáfolni tudod?a többi mosdatása a teljesen alkalmatlan ellenzéknek.Ebben a mezőnyben a népnek a fidesz a legjobb.
márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz nyilvánvaló hogy mindent megtesz, hogy nyerjen, az a dolga, minden hatalmon lévő ezt teszi. Ha az emberek többség elégedett a kormánnyal akkor arra szavaz, ha nem, akkor másra, ha úgy látja az jobbat kínál. Teljesen egyszerű. A szent nyugaton is iparszerűen megy a balos propagada balliberális hatalmon lévők mindent megtesznek , hogy elhallgatassák az ellenzéket és a média teljesen az ő kezükben van. Németeknél be akarják tiltani az egyetlen ellenzéki pártot is ami már olyan erős, hogy veszélyes lehet rájuk nézve.És ez eu "jogállam" :D
márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nincs egyenlőség a szent nyugat meg köztünk, míg három óra alatt teszik el a napi béredet jóval nyugisabb élet mellett. Azt hiszed érvelsz, de ez csak valami vicc lehet.
márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34 akkor ahogy a gazdád mondta, ha itt nem tetszik akkor el lehet menni :D Aki ügyes és kapar az idehaza is boldogul és egyre jobban él, én se panaszkodhatok, és nem mennék el angliába mosogatónak, mert több pénzt dobnak oda
márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi közöm lehet a szavaim alapján a minifideszhez!
márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, gyerekek!
márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitát generálni. Nyugi, ne essetek egymásnak.
márc. 27. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!