Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális szempontból nézve a...

Liberális szempontból nézve a pápa most akkor jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Miért jó?

- Mert szereti a melegeket és tulajdonképpen legalizálta az egyneműek házasságát azzal, hogy áldásukat adta rájuk. Ennek nyilvánvalóan minden kereszténygyűlölő örül.

- A fideszes megmondóember Bayer Zsolt beszólt a pápának és utálja. További pozitívum, hogy a fideszesek többsége utálja a pápát. Ez örömhír liberális szempontból nézve a pápa mellett.


Miért rossz?

- Mert találkozott Orbánnal. A liberális forgatókönyv az lett volna ha Orbán meghívását látványosan elutasította volna és nem fogott volna kezet vele, hanem helyette csúnyán nézett volna.

- Békét akar Ukrajnában. Ez pedig putyinizmusnak számít, minden felvilágosult liberális háborút akar és az ukrán rezsim feltétel nélküli támogatását a háborúban. Ha a pápa liberális lenne akkor nem szólt volna be Zelenszkinek hanem helyette maximálisan támogatná a háborúban.


Most melyik üti melyiket?

Melyik az erősebb, az egyneműek és melegek melletti kiállás vagy pedig Ukrajna támogatása?



márc. 17. 20:14
A kérdező szavazást indított:
A melegek melletti kiállás a fontosabb, tehát a pápa JÓ 🏳️‍🌈
Ukrajna támogatása a fontosabb, tehát a pápa ROSSZ 🇺🇦
Nem vagyok liberális (nem releváns a kérdés számomra) / Nem vagyok ideológiailag elég képzett ennek megválaszolására
12 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem én is liberális lenni, de sajnos nem vagyok annyira ideológiailag képzett, hogy ezt el tudjam dönteni. Ezért tudni szeretném a Ballib Pártközpont jelenleg is hatályos direktíváit ezzel kapcsolatban.
márc. 17. 20:16
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Engem szélsőséges, lmbt párti, feminista liberálisként nem érdekel, hogy mit mond egy idejét múlt, levitézlett gittegyetlen vezetője. Nem érdekek, hogy a pápa "jó", vagy "rossz", semmi relevanciája az életemben, a 21. században.
márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

"Ezért tudni szeretném a Ballib Pártközpont jelenleg is hatályos direktíváit ezzel kapcsolatban."


Nagyon vicces vagy, kérdező. Csak az a probléma, hogy pont nem a ballibeknél van direktíva. Ott ezer féle formáció és ezer féle vélemény van.

márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Igen, de az alapelvek ugyanazok. Ha valaki kilóg a sorból azt azonnal le kell orbánistázni meg fideszbérencezni.

Ezt megtanultam én is. Ha valaki nem azt mondja amit kell, akkor neki én is azt írom "Orbán felvásárolt egy zsák krumpliért".


Ezért jó lenne ha tudnám a pápáról mit kell gondolnom, hogy az ellenkező véleményűeket leorbánistázhassam

márc. 17. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
llke4 a felhasználó neve, írja a gyúlölködő privátokat. :D Vicces tag. :D
márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én liberálisként az előttem szólóhoz hasonlóan pont leszarom, mit mond a pápa, tőlem aztán azt csinál amit akar. Így ránézésre amúgy jószándékú krapeknak látszik,aki rengeteg hülyeséget hord össze-vissza,és olyasmibe is beleüti az orrát,amihez nem ért, ebben hasonlít a politikusokra, de felőlem tegye, mondja el szabadon a véleményét,nem oszt nem szoroz.
márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5


Nekem is írt

márc. 17. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igen, de az alapelvek ugyanazok. Ha valaki kilóg a sorból azt azonnal le kell orbánistázni meg fideszbérencezni."


Legfeljebb a Nyugati Fénynél. De mint mondtam, a ballib tömb nem egységes, így a Nyugati Fénynek nincs akkora súlya.

márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vallás magánügy, nem szólunk bele más vallási nézeteibe, gyakorlatába, szokásaiba, amíg minket nem korlátoz.
márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Le ukrajnával és az lmbtq val!!!
márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!