Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az utca fórum...

Mit jelent az utca fórum pontosan?

Figyelt kérdés

Egy ellenzéki párt meghívta egy barátom egy ilyen utcafórumra. Engem is elhívott a barátom és úgy gondoltam, hogy elmegyek, mert így anoním tehetek fel kérdéseket. A gond az, hogy nem tudom mit jelent pontosan az utcafórum


Lehet, hogy csak séta lesz és az új képviselő jelölt monológot beszél? előad valamit? Lehet, hogy csak aktivistákkal fog beszélni? Lehet kérdezni random bele vagy fel kell tenni a kezet és el kell mondanai a neved is? Az is lehet, hogy az utcáról összegyűlve kell lemenni valamilyen épületbe és ott felírnak elkérik telefonszámom és sms-ezni fognak?


Köszi a válaszokat


márc. 18. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Utcafórum, hogy a képviselő kiáll az utcára és beszél(get) valamilyen témáról. Oda lehet menni és kérdezni tóle.
márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy 1-es írta.

Egy politikai gyűlés ami nem valami tüntetésnek vagy pártrendezvénynek van meghirdetve, hanem afféle lakossági fórum, csak nem egy termet béreltek ki hozzá, hanem valami közterületen tartják. Ez lehet egy forgalmasabb utca egy nevesebb étterem előtt vagy egy tér stb. Ahol nem zavarják az összegyűlt emberek a forgalmat és nem kell terembérleti díjat fizetni.

márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!