Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem hogy Tóninak...

Jól érzékelem hogy Tóninak mást kell kitalálni, mert ez a feleség verős dolog most nem jött be Magyarral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
márc. 19. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Tóni hamarosan mehet a levesbe. Kíváncsi leszek hogy lehet ezt az ügyet elsikalni majd hogy az ne legyen egy őrületes szégyen folt
márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos úgy hogy a vidéki m1-én szocializálódott, kevésbé tanult, ámde a fidesz szavazótáborának magját adó emberekhez még mindig el se jut.

Ha a vidékre nincs stratégiája MPnek akkor sajnos nem lesz kormányváltás, mert csak városi értelmiséggel nem lehet választást nyerni.

Mondom ezt úgy, hogy erőteljesen szimpatizálok a csávóval.

márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem jól érzékeled. Magyar Péterből mártír lett, az emberek mellette állnak.

Őszintén szólva jó lenne, ha nem ez lenne a téma, hanem normális dolgokkal foglalkoznának. Arról, hogy ki mit szeretne megvalósítani és azt hogyan képzeli. Nem vagyok kíváncsi senkinek a magánéleti veszekedéseire.

márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
a fidesz már mélyen be van betonozva, nem holmi gyom amit kihúzol. kevés lesz egy ilyen messiás mint a magyarpetykó.
márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Magyar Pétert már a Reddites vérbalosok is temetik. Pár nap alatt politikai hulla lett belőle, ilyen gyorsan leszerepelni egyik messiásnak sem sikerült a 14 év alatt.
márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
#5: A reddites vérbalosok temetnek egy jobboldali embert? Nem semmi :D
márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

#6

Annyira kétségbeesetten változást akarnak, hogy benne látták a megváltót.

márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Magyar ügyesen elébe ment ennek a támadásnak is.

Az a baj vele Tóni szemszögéből nézve, hogy belülről ismeri a rendszert, és ismeri a logikáját is. Tehát tudja, hogy Tóniék hogyan gondolkodnak és ő már előre gyárt egy megoldást arra, amit ők ki akarnak találni ellene. Eddig szépen működik a dolog.

márc. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

#7: Ja, de azóta megtudták, hogy összevesztek Varga Judittal és már ki is ábrándultak belőle. Biztos így volt.

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te akarod kétségbeesetten, hogy csökkenjen a népszerűsége.

márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eléggé bejött.
márc. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!