Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titkolja Magyar Péter,...

Miért titkolja Magyar Péter, hogy ki az apja?

Figyelt kérdés

Szerintem titkolja, sehol egy infó róla.


Gyanús, szerintem nevet változtatott.



márc. 20. 14:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
elő tudod keresni?
ápr. 7. 22:26
 22/28 Pintér László ***** válasza:
A tegnapi Puzsér beszélgetésében említette az Apját, hogy csináltak alapítványt, de bele-beletekergetve most nem találtam meg. Amúgy érdemes végighallgatni, igaz majd' 3 órás, de szerintem érdekes.
máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Pintér László ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=jV9fjT8gGS8 Kb valahol a felénél beszélhetett erről úgy emlékszem.
máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Egy idősebb riporternővel beszélt youtubon fenn van."

Rangos Katalinnal. Le vannak tiltva a kommentek, és meg is van vágva. Mintha eredetileg nem ilyen lett volna...

máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
igen ez furcsa..
máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Miért akarod úgy beállítani, mintha titkolni akarná?


Ha titkolni akarná, nem említette volna meg a Rangos-interjúban sem. Nem is az történt, hogy rákérdeztek, hanem magától hozta szóba.

máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem titkolja. Nekem kezd tetszeti, hogy fullba tolja a magyarkodást. KOnténernyi kokárda. Népdalok. Jópofa.


Kár, hogy a pénzügyet, meg az igazságügyet Brüsszel alá rendelné.


Ami nekünk rossz lenne.


Szerintem ne mi vezessük be az eurót, hanem Brüsszel a forintot, és a Magyar ügyészség alá tartozást.


Nnna Brüsszel. ? Mi baj lenne belőle?

máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Tudod, hogy az Európai Ügyészség milyen ügyekben kompetens? Ha tudnád, nem mondanád azt, hogy Brüsszel alá rendeli az igazságügyet 🤦‍♀️ nézz utána!
máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!