Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett szétszedni,...

Miért kellett szétszedni, hogy Sulyok Tamás édesapja mi elől menekült?

Figyelt kérdés

Mi a problémája azoknak a történészeknek, akik Sulyok Tamás édesapjának az életét kutatták?


Most bal vagy jobboldaltól függetlenül kérdezem (bár tény, hogy baloldali történészek kezdték el a családfáját kutatni), hogy miért kell beletúrni valakinek ennyire az életébe? Ez rengeteg fájdalommal járhat.


márc. 21. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Sulyok kezdte mondani hogy az apját mennyire üldözték a kommunisták. Ő kezdte el a témát, a történészek folytatták
márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a kérdést valahol feltették előszedőék környezetének is, és állítólag az volt rá a válasz, hogy egész eddig amazok (Bayerék) meg az ő felmenőiket túrták és mocskolták minden gátlás nélkül, úgyhogy ez egy jelzés volt, hogy visszafelé is nyalhat a fagyi, ha nem állnak le.

Én aztán nem tudom, ki kit merre meddig, mi igaz, mi nem, meg nem is érdekel, de hogy a Fidesz is űzte ezt a kedves játékot fordított irányban, azt nagyon is el tudom képzelni.

márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sulyok Tamás úgy szólalt meg az ügyben, hogy áldozatként próbálta beállítani az apját. Egyesek elkezdtek utánanézni, hogy ez igaz-e. Kiderült, hogy nem igaz. Itt tartunk most.
márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az ország első embere hazudozik MÁR MOST.
márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!