Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Óvatosabban fogtok munkahelyi...

Óvatosabban fogtok munkahelyi ügyekről beszélni ezek után otthon a férjeteknek/feleségeteknek?

Figyelt kérdés

márc. 25. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Az biztos! Kétszer is meggondolom ezek után, hogy mit fecsegek el otthon!
Nem, az én partnerem nem egy Magyar Péter, maximálisan megbizom benne
Nem, és ha ilyen helyzetbe kerülök mint most Varga Judit az exférje miatt, majd akkor is úgy gondolom hogy ez így helyes
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem.


Nem egy maffia része vagyok így nincs félnivalóm, se fidesz se fideszjúgend tag nem vagyok.

márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Eddig se voltam olyan hülye hogy a munkahelyi dolgaimról beszéljek még a legközelebbi hozzátartozóimnak sem! Eleve aki ilyen magas pozícióban van annak tudtommal TILOS munkaugyekrol fecsegniy pletykálni BÁRKINEK! De ugye a nők lételeme a pletyka
márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1:


Akkor azt se bánnád, ha a főnöködről otthon négyszemközt elmondott panaszaidat felvenné és az akaratod ellenére nyilvánosságra hozná?

márc. 25. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

3/3


Ha bajom van a főnökömmel megmondom neki, 5 éve nem tud kirúgni hiába küldöm el hetente a búsba. Az ő főnöke nem engedi hogy kirúgjon mert a területemen szakember vagyok nem egy betanított droid akit könnyen pótolnak.


Vette fel beszélgetésünket hogy az ő főnökének bemutassa, lejött hozzám megkérdezte ez mi volt? Elővettem a jegyzőkönyvet átadtam neki, megkértem olvassa át. Átolvasta, és megkért ne küldjem el a főnököm legközelebb a k.r.a anyjába ha seggfej hanem szóljak neki majd le..ssza.


Az a gond ebbe az országba mindenki félti a szutykos kis helyét és összecsokikázza a gatyókáját ha megjelenik a főnöke, fél lebukik nem is ért ahhoz amit csinál és kussol inkább mélyeket.

márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig sem beszéltem róla.
márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4:


Látom nem akarsz válaszolni a kérdésemre, ami egy hipotetikus kérdés. Ha ennek jelentését nem ismered, vagy kényelmetlen belehelyezkedni és megválaszolni, akkor hagyjuk. Ez is épp eléggé beszédes.

márc. 25. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Olyan opció nincs, hogy "Nem, mert nem vagyok egy maffia tagja, ezért eleve aggódnom sem kell ilyenek miatt" ? :D
márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én vállalom nyilvánosan is, amit itthon négy fal között kimondok, nem vagyok kétszínű. Ha valakivel bajom van, akkor az tud róla, nem érné meglepetés. Maffiamódszerekkel dolgozó szervezetnek meg nem vagyok részese.
márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

Nincsenek titkaim, ennek ellenére nem mondok el mindent a férjemnek.

Nem adok fegyvert a kezébe.

De én pl nem tennék ilyet h bekapcsolom a gombot és rákérdezgetek dolgokra , hogy később tudjam mivel zsarolni.

Abszolút beteg elme!

márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy is rendszeresen készítek hangfelvételeket otthon, mivel csak így tudom bizonyítani utólag az asszonynak, hogy bizony megígérte a vacsorát.
márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!