Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Magyar...

Elképzelhető hogy Magyar Péter hangfelvételeinek hatására megismétlődnek a 2006-os események csak most a Fidesz ellen fognak irányúlni?

Figyelt kérdés

márc. 26. 00:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
59%

00:12


Tipikus… nem érdekli, hogy az igazságügy öszöd 2.0 mond de csak a fidesz… ez vicc


Somogyi A. meg is mutatja videóiban milyen is a fideszes szavazó…


“csak az Orbáán … örökreeee🧟🧟🧟

márc. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 Waff ***** válasza:
28%
41@ Somogyi Andrásnak csakúgy mint pl Pottyondi Edinának ömlik a mocsok és a gyűlölet a szájából, humornak beállítva. Elég szomorú hogy az ilyen lelki pöcegödrökben fetrengő figuráknak bárki is ad a szavára.
márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
15%
Halló, ébresztő,ez a figura pár hónapja maga is fideszes volt, mikor a pénztárcájának az volt a jó. Süt róla, hogy nagy baj van vele, pár nap, max pár hét és megy a süllyesztőbe, neki ennyi volt a szerepe, hogy a blöffel fenntartsa a feszültséget.
márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 Waff ***** válasza:
33%
43@ ez igy van. Nem beszélve arról hogy ez az ember ÜGYVÉD. Szerintem ezzel az egy szóval mindent elmondtam.
márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 Username666 ***** válasza:
35%
#42 nem akarta varga judit karrierjét tönkretenni, plusz rogán tóni azonnal kinyírja.
márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
72%

#37 Én nem hiszek a mesékben, de a tényeknek igen, viszont a másik oldalról nagyon úgy fest a dolog, hogy sokan hisznek a propaganda meséknek... :)


"Ne haragudj, de nem követem ennek a nő bántalmazó szelkakasnak a megnyilatkozását"


Ne haragudj, de akkor nincs több kérdésem. :) Nem csak te, rajtad kívül igen sokan alkotnak úgy véleményt, hogy nem olvasnak utána dolgoknak. Ez nem csak igen kártékony, ha azt nézzük, hogy ti ugyanúgy szavazhattok, de ráadásul nevetséges is, nem túl intelligens képet fest le rólatok. Amiket meg indulatból sikerült idehányni, hát... :) Fogalmazzunk úgy és akkor nagyon finom voltam, hogy világossá tette számomra, hogy nem is akarod megérteni a dolgokat, csak skandálni a hála az égnek egyre több embernek unalmassá váló propaganda zagyvaságokat... De most komolyan, annyira átlátszó már és olyan messziről ordít ez a Sorosozás is. Annyira egyszerűen irányíthatóak a fideszesek, hogy elkeserítő és az, hogy én most itt elkezdem leírni a kérdéseidre a válaszokat, már látom, hogy édes kevés lenne, hiszen nem szeretnél utánajárni dolgoknak, több helyről tájékozódni.

márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
62%

A Fidesz oda juttatta az országot, hogy kb. senkit nem hat meg Varga Judit időzített sirámja.


Ha korábban előáll vele, azt gondolom a legtöbb ember szimpatizált volna vele. Igy viszont a vak is látja, hogy csak egy pártvédelmi akció, ami szomorú de rohadt hiteltelen. Még ezekben is “baloldalazik”. Sajnálat helyett szánalmat érez az ember iránta.

márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
56%
Aki szereti a fideszt meg az orbánt annak mindig van benne valami érdeke. Állami támogatás, segély, gyerek utáni 10 milliók, vállalkozásra milliók, NERbe van benne stb. Ezt már 5 éve is megmondta a főnököm csak akkor nem hittem neki.
márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 BécsiFehér ***** válasza:
45%

#47: "Sajnálat helyett szánalmat érez az ember iránta.

Elég gusztustalan, ahogy ország-világ előtt terelget családi dolgokat, és negligálja a volt férjét. Összehangolt akcióban vehet részt, mert pl. tegnap este a TV2 híradóban egy szót sem szóltak a hanganyagról, csak a volt férjét sározták folytatólagosan, már-már nevetséges küszködéssel, és a mai Metró-újság felecímlapján is ő van egy előnytelen fényképpel egyetemben MP-ről, miközben idézik, hogy a volt férje kegyetlen arcától kirázza a hideg.

Itt már csak ez a válasz a történtekre, hogy megpróbálják minden lehetséges csatornán lejáratni MP-t?


#48: "Aki szereti a fideszt meg az orbánt annak mindig van benne valami érdeke"

Anyósom (82) nagyon szereti őket, képes miattuk idegen emberek FB-s véleményeire "odapörkölni", saját lányával, vejével magából kikelve veszekedni, sőt rokoni kapcsolatokat is megszakítani, de nem látok nála érdeket a felsoroltakból. Apám (86) hasonló, de ő legalább elkerüli a politikai vitákat.

márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 BécsiFehér ***** válasza:
25%
#49: tereget (családi szennyest)
márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!