Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Magyar...

Elképzelhető hogy Magyar Péter hangfelvételeinek hatására megismétlődnek a 2006-os események csak most a Fidesz ellen fognak irányúlni?

Figyelt kérdés

márc. 26. 00:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
69%
Nem valoszinu, a fociultra huliganokat tovabbra is a fidesz tartja kezben es penzeli (kozpenzbol), igy azok most "nem foghatoak hadra".
márc. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
33%
Egyelore amit tudunk az annyi,hogy kaja kozben felvett valamit ahol Varga Judit mond valamit, szerintem nem lehet olyan bizonyitek az amitol barmi is lenne, en meg azt tudom elkepzelni,hogy a fidesz visszavag es kb alaptalan vadak miatt bortonbe csukatja Petert
márc. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
83%

“ en meg azt tudom elkepzelni,hogy a fidesz visszavag es kb alaptalan vadak miatt bortonbe csukatja Petert”



Én úgy tudtam, hogy Juci mondja ki rajta a dolgokat.

márc. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
79%

2:


Ez még mindig több, mint az, ami miatt 2006-ban felgyújtották a TV-székházat.


Itt egy kormánytag - ha igaz - arról fog beszélni, hogy a szervezet, amiben részt vesz, egy maffia, és hogy kormánytagok befolyásolnak nyomozásokat.

márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
23%
Ha tényleg igaz amit Petike állít, akkor annak csak a gyermekei fogják meginni a levét, de Peti népszerű marad. Óriási dilemma lehet most számára kit válasszon, a családját vagy a rivaldafényt.
márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
93%

4, ezért kellett teljesen szétb*****i a társadalmunk erkölcsét...

Hány Gyurcsány Ferenc bukott volna már meg az előző 14 év gátlástalan hazugságai, lopásai után?

0 erkölcsünk maradt és most azt várja a megmaradt ellenzékiség egy része, hogy lesz valami, ami megingatja ezt a rendszert? Lónemiszervet, diktatúrában ilyen nem szokás.

márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
14%

... lehet, csak MOST Magyar Pétert lincselik meg 🤣🤣

Fogadott már nagggyon komoly testőrt is a nárcisztikus hisztikéző óvodás maga mellé 🤔

márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
73%

Jaj könyörgöm hagyuk már ezt. Szerinted azt a biohulladék réteget akik miatt orbánék már negyedjére zsákolták be csont nélkül a választásokat, meg fogja hatni ez? Szerinted azokat akik eddig végigtapsolták amit ez a maffia leművelt 14 év alatt az országban, meg fogja hatni ha "kiderül" hogy a fidesz nyomozásokat manipulál vagy hamisít meg?

Erőszak meg forradalom sem lesz, mert az erőszakos primitív csürhe orbánék mellet áll ki és ezután is melletük fog.

márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
63%

Jó lenne történne valami...


Megérdemelne Orbán egy újabb 2006-ot!


🤬🤬🤬


O1G

márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
65%
Nem mert a fradis ultrák meg a nàcik a fidesz zsebében vannak.
márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!