Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ingyenes jogosítvány...

Ez az ingyenes jogosítvány dolog tényleg működhet?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy így hogy ingyenes lett, legalább 3x annyian fogják elkezdeni, úgy hogy ebből nem jön be pénz, de fizetni kell a benzint meg az oktatókat. erre miből lesz ennyi pénz? plusz így is elég sokan vannak az úton, nem tudom mi lesz ha majd tömegesen kerülnek ki a forgalomba a frissjogsisok. ennek így van bármi értelme, vagy megint csak a szavazás miatt kell a csábítgatás felesleges dolgokkal?
márc. 30. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az ötletet egyszer már el lett kaszálva, most megint előjött?
márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lett, csak próbaként lesz néhány helyen, és csak a gyakorlati oktatás lesz ingyenes.

Azt jelentették be célként, hogy a jövőben általános legyen; a jövőben, és nem jövőre, azaz még jövő évben sem lesz.

márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lett ingyenes, kicsit lemaradtál. Pár órával az ingyenesség bejelentése után már meg is cáfolta a miniszter.
márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. akkor jól elsiklott a figyelmem egy-két info felett
márc. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!