Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Bencsik András volt az...

Miért Bencsik András volt az egyetlen a jobboldalon, aki ki merte mondani, hogy a Petőfi film minden tekintetben rossz lett?

Figyelt kérdés
márc. 30. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert mindenkinek más a véleménye, és más tetszik neki.
márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes módon a jobboldali megszólalóknak egyforma a véleménye, mert mindenki az egekbe magasztalta a filmet. Kivéve Bencsik.
márc. 30. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Véleményem szerint mivel kálmán filipezteti magát bencsik úgy gondolhatta, hogy egy ballipsi készítette a filmet. Ugyanis tisztes jobboldalikonzervatív embert Kevének, Töhötömnek vagy Bélának hívnak.
márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
#2 Érdekes módon te nem érted meg, hogy ez egy film és van akinek tetszik, van akinek meg nem. Az eddigi jobboldali megszólalóknak tetszett, ennyi.
márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Mindig van egyetlen akinek kiadják a full propagandával szemben legyen más a kiadott véleménye, így mikor számonkérik a propagandát mutogatnak egy emberre hogy abból látszik nem propaganda egy ember mást mondott.


Ez csak a szokásos.

márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát persze bencsik is megmondta, ő az oroszoknak szurkol, meg minden magyar. Így természetes neki, nem tetszik a szbadságharcos film.
márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már akkor nagy újságíró volt a szoci érában, amikor Orbán még sehol se volt. A Fidesz holdudvarának idősebb tagjai időnként megengednek némi önállóságot maguknak. Erre jó példa Bencsik András öccse, Bencsik Gábor is. A fiatalokra, az ilyen megafonos fajtákra jobban jellemző, hogy ők már ahhoz szoktak, hogy ami fentről jön, az szent.
márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%
Én nem vagyok jobbos, de láttam a filmet és szerintem pl nagyon jó, élvezhető, valamint mindegy milyen a film, KELLETT már Magyarországnak a március 15-i eseményekről egy film!!!! És ezzel minden magyar egyetérthet jobbos vagy balos....
ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!