Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Péter történetnek...

A Magyar Péter történetnek hála mi lesz a pártok támogatottsága a júniusi EP választáson?

Figyelt kérdés

Sokan abban reménykednek, hogy majd a Fidesz letérdel ettől, mások pont azt vizionálják, hogy az ellenzék fog nagyot bukni, mert MP elszipkázza a választóikat.

Te hogyan látod, kik a Magyar Péter szimpatizánsok, melyik párttól jönnek? (Esetleg ha te Magyar Péter szimpatizáns vagy akkor érdekelne az is, hogy 2019-ben, 2022-ben kire szavaztál.)


(2019-ben EP választáson a Fidesz 52%-ot, DK+MSZP+P 22,6%-ot, Momentum 9,9%-ot, Jobbik 6,3%-ot, MKKP 2,6%-ot, LMP 2,2%-ot kapott)



márc. 30. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Egyelőre Magyar Péternek még nincs pártja.


Szerintem az ellenzék fog bukni. Ezért is küldte a nagy ember Magyar Pétert.

márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
1es miről beszélsz? Az ellenzék 14 éve bukik 2/3-dal. Semmit se lehet veszíteni Magyar Péterrel, mit veszíthet az ember?
márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

#2

Én ezt gondolom, Te azt. Mindegyikünknek el kell viselni a másik más véleményét. Én ezt is teszem.

márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha a Fidesz nem éri el az 50 %-ot, már az is siker.
márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

#4

Miért is siker ez?

márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

5: ez a maximum, amit a jelen helyzetben elérhetőnek tartok.

A Fidesz soha nem fog megbukni, mert szektaként működik, nem pártként, és van legalább olyan kétmillió agymosott híve, akik akkor is éljeneznének és tapsolnának, ha a pártvezetés csecsemőket grillezne élő adásban a Hősök terén.

Én erről az országról már lemondtam. Ez van, ezt kell szeretni.

márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

#1

Ez jó technika volt a fidesz térnyerésére az EP választáson, de ez nem technika, hanem következmények.


És Magyar Péterre itt hazánkban van szükség nem Brüsszelben. El is mondta, nem kell másokra várni az EU segítségére, hogy megmentsen a fidesztől, nekünk magyaroknak kell megoldani, nem valaki másra,külső eseményre, csodára.

(Nem pontosan idéztem, de a lényege ez)

márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyéb párt: 60%

Fidesz Kdnp 40%

Szerintem kb ez várható.

márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

#7

Magyar Péter nem a nagy ember embere?


Hány évig töltött be különböző posztokat a NER-ben? Ez idő alatt nem világosodott meg? Csak akkor, amikor a nagy embernek célja volt vele?

márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

1.7 millió fidesz szavazó, 47%

250k MKKP 6%

500k DK.mszp.mp.lmp 13%

300K MHM 8%

600k Magyar P. 17%

250k Momentum 6%

35k 2Rk 1%

50k MMM 1.5%

márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!