Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus Magyar Péter,...

Szimpatikus Magyar Péter, szavaznál rá?

Figyelt kérdés

márc. 31. 14:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista náci sem szóval ezek a hülyeségeket nem érdekelnek. 2014-15 után a jobbik sem volt az már. Egyszer majd megkomolyodsz te is aztán elfelejted ezt a rasszista hülyeséget.

Gyurcsányra meg eddig nem szavaztam de a jelöltjük most sem ő lesz hanem Dobrev és még csak a Gyurcsány párt sem egyedül kormányt alakítani sem kb soha szóval nem érzek ilyen nagy Gyurcsány veszélyt persze jobb lenne nélküle meg ha könyveket írna már régóta de ez van.

ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ha jobb lenne nélküle akkor minek támogatod? Ott a Magyar Peti lehet rà is x elni ;)
ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szóval jobb lenne nélküle, de õt támogatod?! Így már mindent értek XD
ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Miért támogatnám? Nem szavazok rá. Nem személyekre szavazunk. Jelenleg még a dk egy koalícióban van az mszpvel párbeszéddel. Nem érzek gyurcsány problémát. Magyar Péterre miért szavaznék ha nem balos? Minek egy második fidesz?
ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
MP pártjára *
ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Na ez meg a másik. Aki nem mondja azt hogy Magyar Péter Szálem Alejkum mittudomén (nem tudom ez mit jelent de valami imádás), az rögtön hazug fideszes, de mindenképp pedofil.
ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Gyurcsányozásban is akkor lenne igazad ha dkmszpp miniszterelnökjelöltje Gyurcsány lenne de hát nem ez van ugye.
ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én csak azért szavaznék Klárikára mert jó nõ. Sajnállnám ha többet nem látnám a képernyõn... :(
ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Egyébként meg függ attól a választás, hogy mi van az étlapon.

Ha nincs együtt dkmszpp akkor gondolkodnék p mszp lmp esetleg momentum közül kire

Ha esetleg MP pártja legyőzné az egész ellenzéket és csak fidesz marad és MP akkor egyértelmű hogy MP.

ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Sőt ha a momentum csinált volna szövegseget pvel lmpvel mondjuk meg lenne dkmszp akkor meg menne momentumra az x.

Jó lenne baloldali tömbből is 2.

ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!