Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus Magyar Péter,...

Szimpatikus Magyar Péter, szavaznál rá?

Figyelt kérdés

márc. 31. 14:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan, de ugye milyen jól rímmel amít 10-esben írtam. :)))))
márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
51%

"Bármilyen megoldás jó ha bukik a fidesz"


Pont ez az, amiért 14 éve ellenzékben vagytok.

márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

Április 6 15:00 Kossuth tèr ;)


Én jobboldali vagyok és Jobbik meghalàsa òta elõször èrzem azt h jò szìvvel leszavazhatok vkire. MZP-re sem voltam hajlandò szavazni 22-ben mert Gyurcsány vigyorgott mögüle :D

márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%

"MZP-re sem voltam hajlandò szavazni 22-ben mert Gyurcsány vigyorgott mögüle"

Annyiban mondjuk különleges MZP helyzete, hogy míg az MSZP, Párbeszéd és társai Gyurcsány mögé állnak be, addig MZP esetében Gyurcsány állt be az előválasztás győztese mögé. Persze a végén így is-úgy is egy oldalra kerültek, de szerintem egyáltalán nem mindegy hogy Gyurcsány gyűri be maga alá az új figurákat, vagy éppen ez az új politikus kényszeríti maga mögé Gyurcsányt.

Azért MZP nem hibáztatható hogy elfogadta Gyurcsány támogatását, hiszen a DK volt a legerősebb ellenzéki párt, nem lehetett őket figyelmen kívül hagyni. Vona esete azért volt más 2018-ban, mert akkor messze a Jobbik volt a legerősebb és így nem volt rákényszerülve semmilyen szövetségre.

De 2018 és 2022 remekül mutatja, hogy a fideszt sem Gyurcsány nélkül (Vona kategorikusan elutasította a baloldallal való összefogást) sem Gyurcsánnyal nem lehet leváltani.

"Április 6 15:00 Kossuth tèr"

Megeszem a kalapom, ha egy vonulástól és 4 beszédtől úgy beijed a fidesz, hogy hirtelen megremeg a hatalom... Vagy valódi, bizonyítékokkal alátámasztott, komoly botrányra van szükség, vagy erőszakosabb fellépésre, mint ezek a "békés" tüntetések. Még a mezőgazdasági tüntetések is durvábbak Nyugaton, mint nálunk a kormányellenes megmozdulások. Mit vártok a 20. ilyen felolvasó esttől, ha az előbbi 19 nem volt jó semmire?

márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
67%

#14 Nem várom, hogy megbukik a kormány de ki kell mutatni, hogy túlmentek egy határon. Ha mindenki otthon csendben ül az azt jelzi a fidesz felé h nem tettek nagy bajt, mehet minden tovább.


Igazán az lenne hatàsos ha lenne ellenpòlus a politikàban. Erre most van reális esély.

márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
33%
Nem szavaznék. Én őt mondjuk szappanopera szereplőnek tudnám elképzelni, nem komoly beosztásban.
ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
A fidesz csinált szappanoperàt ahelyett h kiàlltak volna és elmondtàk volna az igazat kèt súlyos bűncselekmènyben (kegyelmi ügy és hangfelvételek). Ehelyett leforgatták azt az unter 2 bites mónika show-t. Péternek ehhez semmi köze!
ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen független mindentől, hogy én őt egy szórakoztató filmben tudnám elképzelni. Én nem tudom őt komolyan venni, nekem egy bugrisnak néz ki! Miért nem tudnak olyan embert választani akiben lehet bízni?
ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
A magyar emberek választották õt. Sok jelölt volt (pl a teljes baloldallal) és egyikük se mozgatta meg az emberek fantáziájàt mint a Pèter. Õ kèpes uralni a mèdiàkat úgy is h nincs saját médiája ès elèrte azt, hogy mindenki ròla beszél ;)
ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
A Győzikéről is mindenki beszél.
ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!