Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Juditnak van valami...

Varga Juditnak van valami bizonyítéka Azokról amit beszél a Magyar Petykó hogy bántalmazta, ? vagy csak hablatyol, össze-vissza? van valami bizonyíték egyáltalán, mutatott már valamit?

Figyelt kérdés

márc. 31. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6/9


Hülye szar kifogás, megöli anyád te meg nem jelented fel hogy egyben maradjon a család.


Ezt még te se hiszed el. Simán mosdatni akarod hogy a propaganda minisztérium irányítja az igazságszolgáltatást.


Ne légy szánalmas hogy úgy csinálsz mintha nem látnád mi a valódi probléma.

márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
11. Fogadjunk faszi vagy...! Az egész szöveged.... Felfogni soha nem fogod, hogy egy nő hogyan gondolkodik erről és meddig képes egy rossz kapcsolatban benne maradni. Maradjunk ennyiben. Ennek semmi köze a propagandahoz. Nektek agyatokra ment a fidesz. Teljesen távol vagytok a gyűlölet miatt bármiféle racionalitástól
márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

12/12


Bizony faxi vagyok, fel is jelentettem a feleségem mikor arra ébredtem nagykéssel a kezében áll az ágy mellett. Próbálkozott is vele hogy vertem csak nem tudta kamerát tettem a lakásba.


Ne nekem akard elmagyarázni. Távoltartást kellett kérjek mivel válás után is évekig zaklatott, másik városba költöztem és bement az ottani munkahelyemre előadni hogy vertem péppé, a kollegáim úgy néztek rám mint a véres késre aztán bevittem nekik a bírósági papírokat és nem győztek bocsánatot kérni és szégyellték magukat hogy 2 éve velem dolgoznak mégis felültek egy műsíró szempárnak.

márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
13.🤡🤡🤡🤡🤡😂😂😂😂😂
márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nemcsak fizikai bántalmazás létezik ám.. VJ nem említette a Hajdú riportban sem, hogy Péter csépelte őt ezerrel. Azt állította, hogy verbálisan bántalmazta és korlátozta a szabad mozgásban.
márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mennyi fidesz bérenc van itt...

Nyilvánvalóan nem igaz. Kiderült, hogy Péter egy bunkó, na, ki lepődött meg, de VJ egyedül arról a fizikai bántalmazásról beszélt az interjúban, amit Ő KÖVETETT EL. Ez miért nem érdekel senkit? Ha egy férfit ver a felesége? Ráadásul a férfiak sokkal nehezebben állnak ezzel elő, mint egy nő... férfiként sérül az önbecsülésük. Na most nézzen már rá valaki erre a párosra, vajon ki verhette a másikat...?

ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#4, persze, el is hiszem, hogy ismered Jucust xDD aki ismeri személyesen és ilyeneket tud róla, nyilván a gyakorin tölti az idejét, és nem egy jachton valahol az Atlanti-óceánon xd
ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!