Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazn ezek után a Fideszre...

Szavazn ezek után a Fideszre júniusban?

Figyelt kérdés
Pedofilbotrány,melegellenesség, oktatás, egészségügy tönkretétele, 0-24 orosz propaganda gyártás, EU ellenesség,kétszínűség, pedofiltámogatás, az ország szegénysorba lökése, korrupció, Hatvanpuszta, M. Lőrinc, kínai,rendőrök stb

ápr. 2. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Sosem szavaztam rájuk és nem látok okot, hogy ez változzon a jövőben.
ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Eddig se szavaztam rájuk.
ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

ajánlom, hogy sokan gondolkodjanak el a 2024-ben történtek után...

én most fogok először szavazni, biztos nem oda. A családom se szavazott soha rájuk.

ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Igen, mindenképpen. Nincs más alternatíva.
ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Csak a Fidesz! Ezek nem voltak lényeges dolgok csak felfújt semmik amire számítottunk a választások elötti harcban. lényeg, hogy sose nyerhet az ellenzék! Soha!
ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Sok mindent elárul, hogy ezek szerint egy átlag Fidesz szavazónak nem lényeges dolog egy öngyilkos gyerek. Nagyon pofára fogtok esni, mert láthatóan lesz alternatíva 2026-ra, és rengeteg ember van, akinek csak ez hiányzik ahhoz, hogy elmenjen szavazni.
ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a dumát már hallottuk az utóbbi 4 választáson, aztán 2/3 lett. :)
ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
Mire gondolsz, hogy nem lényeges egy öngyilkos gyerek? Ez hogy befolyásolja a pártpreferenciát, hogy ki mivel ért egyet, és hogy melyik intézkedéssel jár valaki jól vagy rosszabbul?
ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
#8: Egy korábbi kommentre reagáltam, amiben a kegyelmi ügy nem lényeges dologként volt megjelölve. A többire nem reagálok, mert így értelmét veszti.
ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Ez olyan, mint amikor 20-ra kér lapot valaki a Blackjackben. Mindent a kegyelmi ügyre tettek fel, de az kevés ahhoz, hogy bukjon a Fidesz. A baloldal elképesztően gyenge, hiteltelen, dilettáns banda. MP pedig nem messiás.
ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!