Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazn ezek után a Fideszre...

Szavazn ezek után a Fideszre júniusban?

Figyelt kérdés
Pedofilbotrány,melegellenesség, oktatás, egészségügy tönkretétele, 0-24 orosz propaganda gyártás, EU ellenesség,kétszínűség, pedofiltámogatás, az ország szegénysorba lökése, korrupció, Hatvanpuszta, M. Lőrinc, kínai,rendőrök stb

ápr. 2. 11:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
6-os ez a nagy arc ment két éve is,akkorát buktatok mint még soha, öröm volt nézni a sírásotok. Öngyilkosok lettek például azok a libatenyésztők is akik a Bajnai tett tönkre , ja az már mindegy ugye ,rég volt ugye? Majd 26-ban a pedofilozás is már régi lemez lesz, elhiheted.
ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Én nem mondtam olyat, hogy nem lényeges dolog a Bajnai ügy, ne keverj össze magaddal. 26-ban meg meglátjuk, hogy mi lesz. :)
ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Kegyelmi ügy ,aki felelős volt lemondott, nálam ennyi a történet vége, amit az ellenzék nem mondhat el magáról mert jogerősen elítélt bünözők ülnek a padsoraikban és nem mondanak le csakazértse
ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%
🇭🇺Mi Hazánk Mozgalom🇭🇺😌👌🏻
ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem a GYK-n kéne ezt a kérdést feltenned, mert az itteni válaszok félre fognak vezetni a választási eredményeket illetően. Ez az oldal alapvetően ellenzéki... Szóval ez nem lesz reprezentatív minta.
ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
12 - Bajnait a bíróság felmentette... Gondoltam szólok, mielőtt összelelkeseded magad.
ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Ezek után biztos nem.
ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
#16: Látom, hogy lekövetni és értelmezni egy párbeszédet már olyan szint, amit nem sikerül megugrani.
ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

18: persze, persze...

Nem vagyok hozzászokva ehhez a "magas" színvonalhoz...

ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hacsak addig nem tör ki egy újabb szervezett háború és OV meg nem véd bennünket. 😂
ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!