Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak miért fura, ha...

A balosoknak miért fura, ha egy jobboldali a Fideszre szavaz?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják nem baj, ha jobboldali valaki, de szavazzon a Jobbikra, Márki-Zayra, Vona Gáborra, stb. Most komolyan ezeknek a pártoknak semmi esélye nincs kormányra kerülni. Miért ne a Fideszre szavazzon, amikor így jól kenterbe lehet verni a baloldalt és alapvetően ott van a nemzeti érzelmű emberek többsége? Egységben az erő!

ápr. 3. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

"Miért ne a Fideszre szavazzon, amikor így jól kenterbe lehet verni a baloldalt és alapvetően ott van a nemzeti érzelmű emberek többsége? Egységben az erő!"

Mert a választás nem tip-mix, hogy a győztest kell eltalálni, mikor az X-et húzod be. Nekem mint jobboldalinak nem az számít, hogy "ne a baloldal győzőn" jelentsen ez a "baloldal" bármit is. Hanem, hogy az országnak a felsorolt lehetőségek közül a legjobb kormánya legyen (nyilván a saját nézőpontjaim szerint). A Fidesznél pedig jelenleg lassan már bármi jobb lenne az országnak(és nekem).

ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A Fidesznek is annyi köze van a jobboldalisághoz mint frissen főzött kacsának az ugatáshoz.
ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

A pedofilok és a pedofilokat simogatók többsége is a fideszes jobboldalon van, márciusra nyilvánvalóvá vált. Szóval én nem, nem furcsálom, hogy a jobboldaliak többségéének a Fideszbe húz a szíve.


Mikor valaki mondja, hogy ő fideszes, csak annyit szoktam vissza kérdezni, hogy 5-10 vagy a 10-15 korosztály jön be jobban?

ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon nincs egyértelműen jobboldali párt. Egyértelműen baloldali is csak egy van, a Fidesz.
ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Nekem vannak fideszes ismerőseim, rokonaim. Remélem egyszer bíróság előtt fogsz felelni a legdurvább rágalmak miatt, amivel az ország felét illeted, te börtöntöltelék. Amúgy meg, magadból indulsz ki ezzel mert neked bejönnek?

A legalja. Ennél bármi jobb mint amit itt megengedsz magadnak. Mindenkinél rosszabb vagy.

ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
3-as 10.12-nek ment az 5-ös válasz.
ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

jobb oldali, konzervativkent, soha eszembe sem jutna a fideszre szavazni. a fidesz csak retorikajaban konzervativ, jobboldali. Valojaban egy kommunista part.

Sajnos a mai magyarorszagon egyetlen egy part sem kepviseli az igazi konzervativ ertekeket

ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
A 3-as válasz a példa, hogy miért nyer a fidesz. A folyamatos szidalmazással, mostanra már ész nélküli pedofilozással csak még jobban eltaszítja magától az ellenzék az embereket.
ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
1. Ez mekkora átlátszó ballibsi duma. Aki ilyet ír le sosem volt jobboldali, csak vmi jobboldalinak hazudott libernyák, mint MP
ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Mert ti nem szidalmazzátok 14 éve a másik oldalt?! 🙆🤡 Soroljam?! Bagoly mondja verebnek.
ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!