Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mekkorának érzitek...

Fideszesek, mekkorának érzitek a kegyelmi ügy és Magyar Péter feltűnése és a Varga-hangfelvétel fényében a bajt a NER szempontjából?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 20:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Miért aggódnának, amikor ezek írták a választási törvényeket??? Nem értem 🤷
ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

"Ugyanaz a helyzet mint MZP-nél"


Sajnos tényleg ugyanaz a helyzet abból a szempontból, hogy gőzerővel égeti a közpénzt az állami propagandagyár, a média minden csatornáján hirdetve, tudatva, hogy ki az új ellenség. Miközben a Fidesz birkái befogják a fülüket, becsukják a szemüket, nehogy meglássák a valóságot.


Nem csapnak ők sehova, hiszen maguk is áldozatai a rendszernek, csak nem akarják észrevenni.

ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%
12. Attól még ott vannak a szavazáson és sz@rrá verik az ellenzéket. Ezek tények. És most is ott lesznek. Plusz a temérdek lóvé, amit a fidesz beleöl a médiába, sima ügy lesz nekik. Én így látom. 2022-ben ugyanezt írtam, mindenki azt írta, hülye vagy, kikapnak, nem lesz 2/3. Jogász vagyok, szóval... Ismerem a választási törvényeket is és jól átlátom. Ezt a kormányt hagyományos választás útján már nem lehet leváltani. Aki hisz a csodában sajnálom, de sztm jobb csomagolni!
ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Már, aki teheti és nem akar Beloruszban élni, mert az leszünk! Sok sikert mindenkinek!
ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

"Eleve ott van a fő probléma, hogy a NER kezében van az ország és a média."


Mindig meghat az ilyen aggódó szöveg. Főleg, mióta tanúja voltam, amikor Orbán elbukott egy választást, mert az összes médiában, netes portálokon (közmédiában is!) őket mocskolták. A problémákat kihangsúlyozva, az eredményeket gondosan elsikálva.

Orbánnak ez igen rosszul esett (nem gondolta igazságosnak), ezért jól megtanulta a leckét és visszatérve intézkedett is.

Hogy valaki tanul a hibáiból, az nem gond (nem Ferenc).

Manapság egyébként szabad a pálya, 444.agymosok portálok, mindenki azt fogyaszt, amit akar.

ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"Attól még ott vannak a szavazáson és sz@rrá verik az ellenzéket. Ezek tények."


Nem ők mennek el, hanem a FideSS tesz meg mindent, hogy rá szavazzanak. Ha kell házhoz mennek a szavazatért, mutatják a Marika néninek, hogy hova kell tenni az X-et, a külhoni magyarok szavazatai eleve kezelhetetlenek. Plusz a te adódból osztogatják a pénzt a kisebbségeknek, akik cserébe rájuk szavaznak. Te meg ehhez tapsolsz. Na ez a tény.

ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Mindig meghat az ilyen aggódó szöveg."


Mindig meghat, hogy a Fidernyákok a tények láttán inkább becsukják a szemüket és hazudnak még magunknak is.

ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

Nagy Feró például azt mondja, hogy


"Én egy olyan 6-7 éve jöttem rá a dologra, hogy ki kell állni, és meg kell mondani, hogy: Igen, igen, hölgyeim és uraim, én Fidesz-csicska vagyok. Az. És akkor mi van?"

Valaki Soros Alex hasznos idiótája. És akkor mi van?

ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Semmi sem fog változni.

Mióta MP feltűnt, napi szinten írkálják át a törvényeket " természetesen" visszamenőlegesen.

Sajnos ez a helyzet

ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

15 komment, Szervizmérnök Úr jól emlékszik. Én is emlékszem. Az addig a mocskos politikai csatározásokba bele nem menő, mindig a lényegről beszélő, a feladatokra koncentráló, a problémamegoldást előtérbe helyező FIDESZ elvesztette a választást, mert nem ismerték fel (vagy nem hitték el), hogy a politikában nem lehet tisztán játszani. Alkalmazkodniuk kell, le kell alacsonyodniuk politikai ellenfeleik szintjére.

Igen, azóta valóban jól megtanulták a leckét. A Fiatal Demokraták elvesztették naivitásukat, megedzette őket az élet.

A legtöbb ide írogató ellenzéki még kisautókkal meg babákkal játszott akkoriban, fogalma sem lehet róla, milyen az igazi FIDESZ. A módszereik sokat változtak, alapító atyáik megöregedtek, de attól még a FIDESZ nagyjából ugyanaz, mint volt. Ígéretesen indultak, volt bennük potenciál, és bizonyítottak: még mindig itt vannak!

A Momentumról például nem mondható el ugyanez. Ők a mai fiatalok "reménysége", de a közelében sincsenek annak, mint amit a FIDESZ letett az asztalra a kilencvenes-kétezres években. Ők már most olyanok, mint az öreg rókák, beszélnek, de nem mondanak semmit, látványos, ám értelmetlen akcióik vannak, csak a feltűnésre játszanak, de a felszínt megkapargatva kiderül, nincs alatta semmi értékes.


Ezt a Magyar Pétert meg egyszerűen nem lehet, és nem szabad komolyan venni. Ő csak egy báb a piszkos politikai játszmákban.


A piszkos politikai játszmáknak pont, hogy véget kellene vetni. Ez mindannyiunk érdeke!

ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!