Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mekkorának érzitek...

Fideszesek, mekkorának érzitek a kegyelmi ügy és Magyar Péter feltűnése és a Varga-hangfelvétel fényében a bajt a NER szempontjából?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Nem érzek semmiféle bajt. Minden csoda 3 napig tart.
Érzek egy kis gondot, de ez inkább csak megbicsaklás, a főnök megrázza magát és az EU választáson minden rendben lesz
Közepes bajt érzek, komolyan kell venni a helyzetet
Nagy gáz van, komoly lépések kellenek, ez egy súlyos válsághelyzet
Nagyjából mindennek vége. Meneküljön a hajóról aki csak tud,.
30 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Ne várj erre megfelelő választ birkáktól.
ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mindegyik válasz megfelelő. Most a percepciójuk érdekel.
ápr. 3. 20:48
 3/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

Ez ugyanaz, mint az emberek ilyen és hasonló fórumokon sem tudják egymás szavazatait befolyásolni, átállítani. Viták mennek, de attól nem változik semmi, mindenki hajtogatja a magáét.

Szerintem / remélem, az egykori igazságügy-miniszter halálra ítélte Magyar Pétert, az már csak egy politika halott.

Ilyen emberrel nem vállalhat közösséget az ellenzék sem. Amúgy is inkább féltették tőle a szavazatokat.

Még Hadházy Ákos (Országos Főtroll) is kigúnyolta a híres felvételt.

ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%
Vagyis politikai halott.
ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Lord Gauldoth ***** válasza:
100%

Én is próbáltam kihúzni belőlük valamit, mondjuk szavazás nélkül, de a szavazás állása itt is alátámasztja, amit tapasztaltam én is mindenfelé. Aki fideszes, az most azt mondja, hogy ez "egy stikli" és még így is jobb mint bármelyik másik alternatíva. Ahogy látom, nekik mindegy kb. mit csinál a Fidesz, mert a saját gondolatuk szerint:


Gyurcsány rosszabb (és az összes utódpárt)

Mi Hazánk: Nácik

Kétfarkú kutya párt: Túl vicc

Magyar Péter: Őrült (Működik a lejáratókampány itt is)

Momentum: Ők is Gyurcsányosok már

Többi: A többi túl kicsi, hogy foglalkozzanak vele.


Ők ezt írják, a valóság az, hogy mindegy mi van, Fideszre szavaznak, és ha nagyon muszáj valamivel érvelni, akkor ezeket mondják, meg hogy a migránsok kint tartása az jó. Meg még olyanokat, hogy a lopások mellett ők legalább adnak is.


Baromira nem értek egyet ezekkel, de ezt mondják. Szerintem ennél a Fidesznél többet még senki sem lopott. És ha ez sem rengeti meg a Fideszeseket, akkor amíg OV nem megy ki a Kossuth térre nyilvánosan gyerekeket lefejezni, addig szerintem mindegy.

ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vagyok NER tag, nem tudom, nekik mennyi problémát okoz. Csak annyit látok, hogy az ellenzéknek nem sikerült ezekből előnyt szerezni, a legtöbben a politikamentes tüntetésen voltak. Szóval egyelőre nem érzem a nagy kormányváltó hangulatot, a hétköznapi életben ezek nem jelentettek semmiféle fennakadást, és alkalmas jelölt se tűnt fel a színen.
ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Eleve ott van a fő probléma, hogy a NER kezében van az ország és a média. Kicsit olyan mintha a helyi tuning Ladás akarna versenyezni a Red Bull F1-es kocsija ellen.
ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem is célom itt befolyásolni őket; csak kiváncsi vagyok hogy mennyire altatják magukat azzal, hogy nincs baj.


Mert ha tényleg ez az általános fideszes hozzáállás, hogy minden csoda 3 napig tart és majd lecseng ez is, nos az egy nagy lehetőség Magyar Péternek.

ápr. 3. 21:48
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora ez? Még a választasok elött 3-4 hónapja azt írtam a jóravaló fideszes szavazókról, hogy majd azt is tagadni fogják, hogy valaha fideszesek voltak, mert tudtam buborékban élnek, Márky szavaival "sötétben tartott gombák" Ezért van az, hogy nem látják az ellentmondásokat V.J Frízbis interjújában, és a Magyar Péter hangfelvétele nem sokkolja őket milyen rendszernek adták a kétharmadot.
ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanaz a helyzet mint MZP-nél. Az ellenzék szögre ugyanazt csinálja, mint 2021-2022. Csak a messiás cserélődött. Megy a kiabálás a kormányváltásról, karóra húzásról, mint akkor. Miért is aggódnának? Az ellenzék évek óta ezt a spirált nyomja, én csak vergődő keréknek hívom.

Mindemellett a média, pénz, minden a fidesznél, hogy ismét 2/3 legyen. Ráadásul a jobboldaliak csendben várnak, olvasgatják a sok becsmérlést stb. Ők nem a neten hangoskodnak, elmennek szavazni és odacsapnak. Ne legyen kétsége senkinek, hogy most is oda fognak és 2026-ban is! Már csak azért is. Az ellenzék nem veszi észre, de ezek a dolgok a "nemzeti oldalt" csak összehozzák, nem erodálják. Plusz erre még rájönni a propaganda és valag pénz. Bízd ide, hogy tök mindegy ki lesz a messiás, megint 2/3 lesz a vége. De ha esetleg nem lenne, Toroczkai lenne a koalíciós partner. A többieknek nem osztanak lapot. Tehát a hagyományos ellenzéknek, centralistaknak esélye nem lesz, csak egy másik populista pártnak.

Majd olvasd ezt vissza 2026-ban!

ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!