Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceniek, mit szóltok...

Debreceniek, mit szóltok ahhoz, hogy mégsem költöztetik Debrecenbe a Természettudományi Múzeumot?

Figyelt kérdés

"Eltelt több mint négy év, elköltöttek néhány milliárdnyi adóforintot, Debrecen idén januárban már az épületek részletes megvalósíthatósági tanulmányára kötött szerződést, mire kiderült, amit mindenki tudott addig is: hogy az ötlet rossz."


[link]



ápr. 5. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Debreceni vagyok és ez nagy csalódás, ezzel is fejlődött volna a város.
Debreceni vagyok és egyetértek a döntéssel, csak azt nem értem miért kellett ehhez milliárdokat eltapsolni.
Nem vagyok debreceni és furcsállom az esetet, hiszen a kormányunk ritkán látja be ha hibázik.
Nem vagyok debreceni és tudtam, hogy ez az ügy is csak a közpénz értelmetlen elköltéséről szólt.
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit akarnak költöztetni? 5 év mire kiásnak egy gödröt. Aztán újabb 5 év mire betemetik.
ápr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!