Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szent a fidesznek a...

Miért nem szent a fidesznek a család? Miért nincs tekinettel a gyerekek érdekeire a fidesz?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik a fidesznek csak a saját disznóságairól való terelés számít, amiért képesek bármit beáldozni, még a gyerekeket is. Magyar Péternek van három gyereke, akiknek most ezzel a lejáratókampánnyal borzalmas dolgokat kell átélniük. Sokkal rosszabbakat, mint amiket a szüleik házassági problémáik alatt átéltek. Minden média róluk szól, milliárdokat költ a kormány az adófizetők pénzéből az apjuk lejáratására, miközben korábban azt mondták, hogy ők családbarát kormány. Ha egy kicsit is azok lennének, akkor legalább elgondolkodnának azon, hogy mit kell szerencsétlen gyerekeknek most átélni, hogy mindenhonnan csak az apjuk becsmérlését hallják. Micsoda pszichés traumákat kell átélniük ezeknek a gyerekeknek emiatt, amit valószínűleg soha az életben nem fognak kiheverni. Ez már egy pedofil abúzúsánál is rosszabb.

Miért nincsenek tekintettel Orbánék legalább a gyerekekre? Ennyire fontos, hogy ne derüljenek ki a disznóságaik? Nem mindegy? Úgyis jön holnap egy másik ügy, aztán ott folytatják ahol abbahagyták. Az ő kezükben van minden, itt senki sem tud már semmit sem tenni ellenükben.



ápr. 6. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Varga Jucira gondolsz?

Az én szüleim is elváltak, bár ott inkább alkoholproblémák voltak.

De, ha jól értem, itt azért komolyabb problémák, bántalmazások is voltak.Ilyen esetben, gyerekként is anyám mellé álltam volna, nem az agresszív öreg mellé.

ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Semmi sem szent ha hatalmukról van szó.
ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annak idején a szüleim válásakor anyám is behazudott mindent apámról. Ott is volt duma, hogy apa megverte, de én sosem hittem ezt el neki. Ők is nagyon durván veszekedtek, ami nem esett jól nekünk, de én csak egy pofont láttam, azt pedig anya adta apának. Beidéztek még a bíróságra is, anya meg győzködött előtte, hogy mondjam azt, hogy apa megverte őt. Nem mondtam, mert nem láttam semmi ilyet, erre hónapogig én voltam az áruló. Feljelentette a rendőrségen is, aztán a bíróságon kiderüt, hogy akkor nem is verhette meg, mert valami orvosszakértő megállapította, hogy az a sérülés nem keletkezhetett akkor, meg állítólag apa még egy csomó dologgal tudta bizonyítani, hogy nem tette.

Azóta apámmal tök jó kapcsolatom van, anyámmal kevésbé. Apának van egy normális új házassága, soha nem veszekszenek, legalábbis énn nem tudok róla, mert már én is külön élek a barátnőmmel. Anyának egy felszínes kapcsolata van, de őket már többször is hallottam dúrván vitázni.

Szóval lehet, hogy a saját tapasztalataim is benne vannak ebben, de én ezért értem meg azokat a gyerekeket, mert átéltem hasonlót és rettentően rossz lett volna, ha ez nem csak otthon történik, hanem még a suliban is mindenki rólunk susmorgott volna, mindenki ránk mutogatott volna. Akkoriban nekem a barátok és az iskolatársak jelentették a nyugalmat, no meg a nagymama. Ha ezt is elvették volna, nem tudom mi lett volna. Azóta már sok év eltelt, érettebb is lettem, és másként látok dolgokat.

Szóval ezért írtam ki a kérdést, mert szerintem ezek a nyilvános alázások rettentően fájhatnak annak a szegény gyerekeknek.

ápr. 6. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne szent? Győző bácsi fia is szent legalább is hárommillió embernek.
ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül is ki kezdett el családon belüli titkos felvétekkel zsarolni, és ki hozta azokat nyilvánosságra? Talán a család szentségén ekkor kellett volna elgondolkodnia Magyar Péternek...
ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!