Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereknek már mindegy ki,...

Az embereknek már mindegy ki, csak ne Orbán Viktor legyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például most nagyon próbálják lejáratni Magyar Pétert, de megnézem az Origo vagy a Megafon bejegyzései/videói alatt a kommenteket és egyre több a Magyar Pétert támogató/védő és az őket támadó. Mit gondoltok, ezt mi okozhatja?
ápr. 6. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
A kormányzás komoly feladat,lehet ellenzékből bekiabálni a pályára,de szerintem ők nem tudnák elvezetni az országot,rövid időn belül államcsőd lenne.Emlékezzetek a Gyurcsány korszakra.
ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt már mindenki unja, hogy Orbán sosem tartja be az ígéreteit, és utána a pofádba röhög. Miközben egyre nagyobb nyomorban vagyunk.

Másrészt a gyűlölködő, fröcsögésből is elegük lett a nép milliárdjaiból. Egy állítólagos keresztény kormánytól. Illetve egyre gyengül a lejárató csipetcsapat. Ez a kamumamu Juditkázás nagyon erőtlenre sikeredett. Főleg egy Frizbi színvonalú műsorban.

ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Ebben van valami, de attól én speciel meglepődtem, hogy a Hajdú/Varga videónak nem volt komolyabb ütése és ennyien elmentek ma tüntetni.
ápr. 6. 20:45
 4/11 Szolovjov ***** válasza:
23%
Dehogy mindegy. Végre egy magyar miniszterelnököt szeretnék. Az utolsó Szálasi Ferenc Nemzetvezető úr volt az.
ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, NOrbán!
ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, már ott tartok, hogy bárki, csak ne a NER. Méghozzá azért, mert utálom a fideszes propagandát, Bayertől kezdve az origón át a Megafonig. Megérdemelnének egy jó nagy pofont a következő választáson.
ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lepődtél meg? Fideszt sokan utálják. Az ellenzék ahogy marakodnak, nulla az egész. Így sokan csendben, parkolópályán voltak. Majd jött Magyar Péter a belső körből, hozott egy kompromittáló felvételt. Nem áll a fidesz mögött, nem akar az ellenzékkel összefogni. Vagy is ez egy új dolog. Akik utálják a fideszt, akik nem tartják semmire az ellenzéki pártokat, azok látnak valami fényt. Nem azt jelenti, hogy biztosan menetel, de mindentől más. Tehát remény. A képeket nézegetve, nem a DK nyugdíjasai és nem a békemenet nyugdíjasai voltak. Zömében fiatalabb korosztály, akik még akarnak valamit az életüktől.
ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Engem nem szippantott be a Magyar Péter jelenség, de szívesen leszavazok rá '26-ban, ha meglesz még és nagy lesz a támogatottsága. Elegem van a fideszből, undorító, hogy mivé züllesztették ezt az országot.
ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárki jobb nála. Csak legyen végre más ennyi év után. Kell a frissítés. Nagyon nem jó, ha valaki ennyi ideig van hatalmon. 8 év bőven elég.
ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!