Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lett jobb Budapest...

Mivel lett jobb Budapest Karácsony Gergely alatt?

Figyelt kérdés
Szerintem indokolatlan a népszerűsége.
ápr. 6. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Méhlegelők, rovarhotelek, gyönyörű autómentes lánchíd, zöld övezetek.
ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Zöldebb város, rengeteg park nyitott, legalábbis a közvetlen környezetemben, Lánchíd, Városliget fel kett ujítva, rengeteg étterem, ellátó egység nyílt Covid óta. Bicikliutak jöttek létre, és ezt mind úgy, hogy 300 milliárdott lopott el a Fidesz Budapesttől.
ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
En ertem a szandekot, hogy mindenben le kell jaratni Karacsonyt mert ez van kiadva, de budapestikent nem erzem azt h rosszabb lenne, mint Tarlos alatt. Sot, inkabb a fejlodest tapasztalom
ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

2*

Pontosan a mocskos fidesz lopások ellenére is építi szeretett világvárosunkat Karácsony Gergő! Minden tiszteletem az övé hogy egy ilyen aljas kormánnyal, nem fair körülmények között szügyig beleáll amibe gele kell állnia, és eléri amit ígért. Egy szebb, zöldebb Budapestet!

ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
semmivel
ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Mivel egy vidéki parasztgyerek ,semmivel.
ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
2. A Városligetben Karácsony biztos, hogy nem újított fel semmit, az egész Liget project az államhoz tartozik.
ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

- Lett légkondi a 3-as metrón.

- Gyönyörű park épült a városháza parkolója helyén.

- Felszámolták a parkolómaffiát.

- Megakadályozták az olyan ronda, haszontalan épületek építését a Ligetben, mint a Magyar Zene Háza.

- Járat bővítések, új villamos vonalak, metró építkezés kezdődött

- A város vezetői pozícióiba 30% nő került.

- A Tiborc adó révén rengeteg forráshoz jutott a város.

- Karácsony Gergelynek a városvezetés az első, nem is gondolkodott miniszterelnök jelöltségen, ahogy megigérte.

- Méhlegelők

- A Tarlós korrupció, 3-as metró Orosz mutyi feltárásra került.

- Végre valós kerékpárút fejlesztés történt, s nem össze-vissza kacskaringózó felfestések vezetnek a 4 sávos út közelébe, meg a halálba.

- Sétáló Budapest megvalósult, ahogy azt P.Zs.-nek nagyon reálisan megigérte.


Sorolni lehet a végtelenségig!

ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Karácsonyban annyit elismerek hogy próbálkozik. Sajnos szerintem nem ért hozzá. Én nem vettem észre tényleges fejlődést. Azt nem mondom hogy Tarlós sokkal jobb volna, meg neki könnyebb volt hogy mögötte volt a kormány. Karácsony kommunikációja viszont semmiképp sem ideális. Arra megy rá hogy tömegekre hasson és ez nem is nehéz az ország jelenlegi helyzetében, de gyakran irracionális módon kommunikál,érvel. Szakmaiságot mellőzve, pártpolitikát előtérbe hozva. Én ezért nem szeretem.
ápr. 6. 22:02
 10/15 A kérdező kommentje:

"Lett légkondi a 3-as metrón."


Nem lett.


"Megakadályozták az olyan ronda, haszontalan épületek építését a Ligetben, mint a Magyar Zene Háza."


A Zene háza megépült és egy csodás épület. Számos díjat elnyert. A Néprajzi Múzeumra ugyan ez igaz. A Liget Projekt nem a Fővároshoz kötődik sőt, Karácsony vég azon volt hogy gáncsolja. Rajta múlt volna, ugyan az lenne most is mint előtte.


"Járat bővítések, új villamos vonalak, metró építkezés kezdődött"


Milyen metrót kezdtek építeni? Semmilyet. Nettó hülyeség.


Te nem vagy képben a dolgokkal.

ápr. 6. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!