Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért hazudozik...

Magyar Péter miért hazudozik a tüntetésen résztvevők létszámáról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A Kossuth tér 20 ezer négyzetméter(google mapson bárki lemérheti aki kíváncsi), ha vesszük a környező utcákat is ahol álltak még emberek akkor sincs 30 ezer négyzetméter, ahhoz hogy az általa rendőröknek tulajdonított szám igaz legyen az kellett volna, hogy négyzetméterenként 8,3 ember álljon, ha az ő legkisebb becslését vesszük akkor 10 ember kellett elférjen ekkora területen.


Közben meg 4-5 embernél több nem fér el fizikailag, de a reális inkább 2-3 ember közötti szám ami nagy tömegekben szokott lenni.



ápr. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem csak a Kossuth téren voltak. Itt már elbukott az érvelésed.
ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem unod még?! Oké értem, hogy neked ez ki van adva, de ez már szánalmas.

Nem tök mindegy, hogy 100ezer, 200ezer vagy 300ezer volt.

ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az első is írta, nem csak a Kossuth téren voltak emberek.
ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Rakay Kálmánka anno 3 millió embert hazudott a térre. Van még kérdésed?
ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Nagy számok törvénye, minél nagyobbat mond, annál hangzatosabb.
ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam: én a várban voltam, párom nem annyira tüntetéspárti, így mi nem mentünk. De a halászbástyáról lehetett látni, hogy a Jászai Mai tértől a Lánchídig állt a tömeg a rakparton is!
ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
2012-ben még 400 ezren fértek el a Kossuth téren (bár Bencsik szerint volt az 1 millió is). Azóta ennyire összement?
ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most a rendőrség hazudik, és Magyar mond igazat. Nem tudom elképzelni, hogy a rendőrség nem végez becslést. Ha így lenne, az óriási felelőtlenség és szakmaiatlanság lenne.

Egy meccsen sem mindegy, hogy 15 ezren vannak, vagy pedig 75 ezren.

ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Justinianus ***** válasza:

"Kossuth tér 20 ezer négyzetméter(google mapson bárki lemérheti aki kíváncsi)"

Nem egészen, mert a Kossuth tér 56.000 nm a térkép aránymértéke alapján.

Ugyanennyi adódik az Országházhoz hasonlítva, aminek hossza 268 méter, legnagyobb szélessége 123 m, ez már 33.000 nm, és szemmel láthatóan több, mint másfélszer elférne még a téren.

Sűrű tömeg 2,5 fő/nm, azaz 140.000 fő elférhetne, de egyébként a tömeg a színpad előtti részt leszámítva messze nem volt sűrű.

ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Mit mondott az állami média? Tájékoztatta nézőit az eseményekről , vagy hermetikusan elzárta őket gombáknak tarva őket a sötétben?
ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!