Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter lényegében egy...

Magyar Péter lényegében egy Orbán nélküli fideszt szeretne létrehozni. Ez jobb alternatíva,mint amit az ellenzék kínál?

Figyelt kérdés
Számtalan fideszes intézkedést dicsért, illetve említette is,h sok mindent jól csinált a kormány, csak a korrupt legfelsőbb vezetőket akarja leváltani és a helyükre lépni.
ápr. 9. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Igen,nekem egy jobboldali, Orbán nélküli fidesz teljesen megfelel,amit MP vezet
Nem, inkább maradok a DK-Momentum-Gyurcsány-Karácsony stb. baloldali ellenzéknél
29 szavazat
1 2
 1/16 Dongaben ***** válasza:
24%
Magyar Péter egy "ZsebHitler".
ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mad Max2 ***** válasza:
87%
Magyar Péter egy centrista pártot akar. Ami mindenkit képvisel és nem osztaná meg az ország népét. Legalábis eddigi felszolalásaiból ez derült ki
ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem annyira érdekelnek ezek az oldalak, ezek is csak azért vannak így felnagyítva, hogy megosszák a társadalmat.

Legyen az ország élén egy becsületes kormány, amelyiknek nem a hatalom megtartása a célja bármi áron, nekem ez sokkal fontosabb.

ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs olyan párt,ami mindenkit képvisel, előbb-utóbb valamit meg kell fogalmazni, valamilyen költségvetést,gazdasági,társadalmi víziót fel kell vázolni és olyan nincs ami mindenkinek tetszik.
ápr. 9. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Orbán helyett jogállamot, jogbiztonságot, fékek és egyensúlyok rendszerét, független ügyészséget, le a mocsok propagandával!
ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a 2-es írja helyesen, centrista pártot akar jobb meg baloldal nélkül, csak a nemzet, a magyarok és az ország, Magyarország számít.
ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyébként Vitézy Dávid pont ugyanilyen módon próbál főpolgármester lenni a fővárosban, mint ahogy Magyar Péter az országos politikában miniszterelnök, hogy egyszerre fideszes meg nem fideszes dolgokat is mond.

Lehet,hogy kicsiben a főpolgármester választáson le lehet majd mérni, hogy mennyire van erre igény,de nekem úgy tűnik,hogy az ellenzék egyik fele ragaszkodik a régiekhez,DK-hoz,Karácsonyhoz stb. és van egy másik csoport, akik ilyen fideszből jött Magyar Péterekre meg Vitézykre is leszavaznak,mert annyira utálják már mindkét tömböt.

ápr. 9. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

7


Így van, Vitézy ugyan így, és nézd meg bejön neki, január óta folyamatosan emelkedik a népszerűsége és csökken a különbség Karácsonnyal szemben.


A második bekezdésed is full igaz, én pl. a második feléhez tartozom, ellenzéki szavazó voltam, de most már Magyar Péter szimpatizánsa és úgy néz ki a legutóbbi Vitézy interjúk óta, hogy ő lesz a végén nálam a befutó, mellékesen jegyzem meg, ha a legvégén Karácsony nyer, annak is tudok örülni. De elég volt a Fideszből, meg a NER-be épült ellenzéki pártokból.

ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dongaben ***** válasza:
10%

Magyar Péter egy "ZsebHitler".

2006-ban bemutatkozott a szélső jobbos közösségnek, de még mi sem kértünk belőle!

ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem még előtte sem világos, mit is akar a népszerűség-hajhászáson túl.
ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!