Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Könnyen elképzelhető, hogy a...

Árokpart kérdése:

Könnyen elképzelhető, hogy a Fidesz rendszer ezúttal a végét járja?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Reméljük. Én már nem örülök előre.


Lehet jön majd 2026-ban valami nemzetközi vészhelyzet megint (ahogy 2018 és 2022-ben) és az emberek megint befosnak és 2/3 Fidesz lesz.

ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezeknek már reszeltek
ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Adná az ég.

Én csak azzal tartom életben a reményt magamban, hogy a történelemben egy diktatúra sem tartott örökké. Hitler, Sztálin, Ceaucescu, Pol Pot vagy épp Rákosi is mind eltűntek a hatalomból, így vagy úgy.

ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én bízom abban hogy hamarosan véget ér a Fidesz uralom, de ehhez kell egy normális ellenzék, amit egyenlőre nem látok. Másik az hogy párton belül is történjenek olyan események, hasonlók mint Magyar Péter esetében, vagy kiderülnek még más disznóságok és újabb emberek lesznek kénytelenek lemondani, és akkor már igen csak a szétesés szélén fognak járni ami azért már érezhető.
ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
igen, mint eddig mindig, utána jön a kövi kettetharmad
ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb addig fog tartani, amíg Orbán él, vagy nem megy nyugdíjba. Mert akkor széthullik az egész, a többi fideszes azonnal egymásnak esik. Egy mai 20 éves gyerekei már csak korábbi felvételekből, írásokból, elbeszélésekből fogják tudni, milyen volt a fidesz kormányzásának idején.
ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Ma láttam egy korrekt videót, ami megtartja a reményt, de elmondja, hogy a fidesz szavazóinak 60% érettségije sincs 30% a nyolc általános iskolája sincs meg... és mivel a kritikus gondolkodást nem tanulták meg a bírkaszellem vezeti őket a propaganda.


Ajánl is megoldást, hogyan segíthetünk nekik.


https://www.youtube.com/watch?v=bfdyjz5OgMY

ápr. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajna nem, nem lesz vége sosem.
ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagy a képzelőerőm, igy, a hozzám hasonló emberek számára ez viszonylag könnyen megy, igen.
ápr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 90%-ukat ráadásul megvették dekára olcsó farháttal.
ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!