Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy 10 éve...

Miért van az, hogy 10 éve normális Facebook kommenteket lehetett olvasni, ma meg teljesen eltrollosodott az egész kommentszekció?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 08:54
 1/10 hypno ***** válasza:
100%

Már 10 éve sem volt normális.

Csak akkor még viszonylag sok site-on volt alíg moderált kommentszekvció, ami felszívta a kreténeket.

ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Megérkeztek a nyuggerek a facebookra.
ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán volt jobb, maximum több a Kertészné Marika, aki a profilképén az unokával pózol, közben meg menekülteket ölne mustárgázzal.
ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol ez a világ rendje, vagy nem tudom. Van egy érdekes, jó, újszerű valami, aztán eltelik 10 év és túlhaladottá, unalmassá válik, majd szép lassan leromlik, és átalakul valami förtelemmé.


A facebook 10 éve nekem még arról szólt, hogy az ismerőseim posztoltak zenéket, mémeket, videókat, amiket érdekesnek találtam, alatta jókat kommenteltünk. Ez azóta inkább zárt csoportokba vándorolt, a fb meg lett a reklámok és az egymás anyázásának a terepe.


Amúgy ezen az oldalon is ilyesmi játszódik le. Pl a szerelem/szex témakör 10 éve egy tök pezsgő valami volt, most meg csak savanyú lábszagos, "lányok ki masztizik éppen?" kezdetű kérdések, meg incel veszekedések színtere az egész. Nem beszélve a politikai egymás gyalázásáról minden nap.


Lehetne sorolni, hogyan lettek az izgi kis mobil játékokból idegesítő reklámfelületek, a youtube-ból egy irritáló, agresszív marketingfelület, stb.

ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van, megérkeztek a Kertészné Marikák. 10-15 éve még köpködték az akkori tiniket, hogy "a telefon azért telefon, mert telefonálásra való", meg hogy "nem iPhone kell ezeknek, hanem pofon", meg hasonló életbölcsességek. Most meg már ők lógnak Facebookon egész nap.


Ami viszont a kérdés, hogy ez generáció- vagy korosztályfüggő. Tehát hogy az én generációm is vajon Kertészné Marikákká válik-e, ha eljön az idő. Mert én meg úgy emlékszem az 1920-as, és 1930-as években születettekre, akikből ma már kevesen élnek, hogy ők viszont aranyos bácsik meg nénik voltak.

ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Most meg már ők lógnak Facebookon egész nap." és egy random cikk alatt is olyan szájkarate megy hogy csak kapkodom a fejem.
ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem valahol ez a világ rendje, vagy nem tudom."


Sajnos nem. Benne vagyok amerikai Facebook csoportokban és követek amerikai Facebook oldalakat. Az amerikai Mrs. Nancy Smith-ek aranyos kommenteket írogatnak. Össze sem hasonlíthatóak a Kertészné Marikákkal.

ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
propagandagépezet elbutította a népet.
ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Van aki még használ fészbúúkót?
ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem szigorúan szelektált a népség és nincs kemény bannolás , ott ez lesz, megszállja az aljanép a büdösbogarak egysejtűek és trollok hada és lerángatják a sárba.
ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!