Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült, hogy Magyar Pétert...

Kiderült, hogy Magyar Pétert az USA nagykövetség mozgatja, pénzeli?

Figyelt kérdés

USA robotkormányzás következne, ha győz? Ti ballibek, miért nem húztok el USÁ-ba? Nem megy az angol? Iratkozz be egy tanfolyamra. Nem nehéz ember.

Miért vagytok itt labancok, ez a magyarok hazája, húzzatok az USÁ-ba.

[link]



ápr. 12. 18:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
ott a link ember
ápr. 13. 09:20
 22/26 A kérdező kommentje:

19-es: a kérdezőnek: "látszik, hogy a büdös életben nem tanultál sem angolt, sem idegen nyelvet, de azért marha okosnak képzeled magad. Sajnálom, nem vagy az, inkább az ellentéte."


Középfokú francia nyelv vizsgám van és kb. fél évet éltem ott.


Nem én utálom a magyarokat és Magyarországot ember. Akinek itt rossz, a ballibek pl. az menjen el.


Azért vagyok itt, mert nem magyar vagyok.

ápr. 27. 00:35
 23/26 A kérdező kommentje:
jav: Azért vagyok itt, mert magyar vagyok.
ápr. 27. 00:36
 24/26 anonim ***** válasza:
22: ebben erősen kételkedem. Egyébként Franciaországban voltál állítólag, amit már felfaltak a migránsok? Hát hogy képzeled? Milyen "magyar" vagy te? A Coca-Cola mámorban fetrengő, imperialista, USA által bábkormányzott nyugaton hesszeltél? Miért nem Oroszországban?
ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Aha. Laktam fekete negyedben és arab negyedben is, de magyarok közt jobb. Ezért kell a határvédelem és a tömeges bevándorlás leállítása, a túl virulens kisebbségek beáramlásának megakadályozása. 5 % alatt kell tartani a bevándorlók számát egy társadalomban. Ezt akár az alaptörvénybe kell foglalni.


USA fennhatóság alatt vagyunk, de azért lehet tiltakozni a közvetlen USA robotkormányzás ellen.

ápr. 29. 21:57
 26/26 A kérdező kommentje:

24-es "ebben erősen kételkedem"


A nyelv vizsgámban, vagy hogy kint éltem? Egyébként asszem több volt, mint fél év.


Amúgy egyetemi diplomám van, és ahhoz kellett egy középfok. Azért tettem le.


Amúgy gagyogok angolul és olaszból pl. érettségiztem 4-esre, de rossz a nyelv-érzékem. Ennyi igaz.

ápr. 29. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!