Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs igény szociáldemok...

Miért nincs igény szociáldemokráciára Magyarországon?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert a szociáldemokrácia megbukott.Ahol tartósan ilyen volt vagy van pl:Svédország, hatalmas problémákat okozott a migrációval.


Egyébként, a Fidesz is csinál osztogatást.Ilyen ház felújító program, olyan CSOK, napelem támogatás....stb

ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 HunLo ***** válasza:
66%

Az emberekben mély nyomott hagyott

1;Maga a szocializmus(a 90 évek előtti!)

2;A Gyurcsány korszak


Én szerintem még nem is arról van szó ,hogy nincs igény ,hanem az ,hogy az emberek félnek a Szociáldemokrata képviselőitől ,mint ugye Gyurcsány.

Pártok közül Mszp stb.


Igény lenne ,csak senki nem meri megválasztani a képviselőit ,mert megbízhatatlannak tartják őket.

ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

2#


Hát, szerintem meg nincs igény.

Részben azért, amit írsz.A lakhatást érintő "szociális intézkedések", mint pl:fészekrakó program is hatalmas csődöt mondtak, meg nagyon sokan megszenvedték, ahova a "fiókák" beköltöztek.Ingatlan értéktelenedés, romló közbiztonság, szemét, züllő környék...stb


Én nem örülnék neki, ha a mostani környékemen, ahol amiért sok milliót fizettem egy ingatlanért, plusz a környék miatti felárat, az állam/önkormányzat bérlakásokat húzna fel vagy venne és "rászorulókat" költöztetne be.

ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lenne igény, a DK pártja nem lenne a második helyen. Nekem inkabb az a kérdés, hogy a szélsõ jobbos, illetve konzervatív pártokra mi szükség van egy globalizált világban?
ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A DK neoliberális inkább, mint szocdem


#1

De a Fidesz a gazdagoknak osztogat, nem a szegényeknek

ápr. 12. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szdsz rossz emléke miatt. Demszki meg Kuncze jaj sohatöbbet
ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
SZDSZ mióta volt szociáldemokrata?
ápr. 12. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


Az nem szociáldemokrácia, hogy a szavazóidnak adsz ingyenpénzt.


Egy szociáldemokrata kormány a társadalom egészét támogatja ilyen-olyan módon.


A fidesz csak a gazdagokat és a gyerekgyártókat segélyezi.

A többiek meg fizessenek adót és tartsák el őket meg a híveiket.

ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2024-es Magyarországon "szociáldemokrácia" fedőnéven próbál meg lenyomni az emberek torkán néhány szélhámos, az minden, csak nem az!

Akik manapság teszik-veszik magukat, ill. próbálkoznak, azok gyűlöletkampányra építik a stratégiájukat, - lényegében ennyi a "programjuk"! -Eszköztelenül megkaparintani a hatalmat és alárúgni mindenkinek, akinek ez nem tetszik! Ennyi és nem több!

ápr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
9, de ez a módszer működik, le van tesztelve többszörös 2/3! És miért tennének mást mint ami működik? Hülyék lennének
ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!