Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz szavazni 2026-ban...

Miért fogsz szavazni 2026-ban az országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 08:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert megjőtt a remény.
ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert van eszem.
ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Mert kötelességünk szavazni, egyébként nem tudom
ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem fogok szavazni.


Mindenesetre a választások jó mércéi lesznek majd a Magyar Péter jelenségnek.

Ha a Fidesz győzelem mellett legalább(!) sikerül megakadályozni az újabb Fidesz 2/3-adot, akkor tényleg előrelépett az ellenzék Magyarral. Ha nem, akkor semmi értelme nincs annak, ami most zajlik.

ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Semmiért. Nem fogok szavazni.
ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz 2/3-ért, Trump győzelmi ciklusa alatt hülye lenne ez az ország mást választani.
ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig szavazok.
ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan lesz ez a következő választás, mintha négy évente a fiatal Steven Segal sztárboxolna mondjuk a Nick Vujicic ellen? Tudom, hogy egy kissé morbid ez a példám, de kezdek valami ilyesmit érezni a témával kapcsolatban. Külső szemlélőként - sportrajongóként - lehetne valahogyan élvezni egy ilyen "küzdelmet"?
ápr. 13. 08:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos hogy Trump lesz az elnök. Szerintem az utolsó néhány hónapban bedobnak Biden helyett valakit, akire az emberek mint mentőövre tudnak majd tekinteni.


Ha nem Trump győz, akkor arra Orbán nagyon rábaxik.

ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Voltak igéretek eddig is, volt itt Mesterházy Attila, Karácsony Gergely, Vona Gábor-Szél Bernadett, Márki-Zay Péter, mind, mind, ugyanigy indult. Soha ekkora esély nem volt a kormányváltásra, minden eddiginél fontosabb választás jön, most letudjuk váltani együtt... miért lenne más ez az ember, mint az eddigiek?
ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!