Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter milyen stratégiáv...

Magyar Péter milyen stratégiával fogja felszántani a vidéki narancsültetvényeket?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 09:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
narancsültetvény= Fideszes hűbéres fellegvár
ápr. 14. 09:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Magyar Péter, se a pártja tagja és nem is leszek.

Viszont, annak idején, amikor a földmutyi elindult, a közigazgatásban dolgoztam és láttam, hogy vesznek el földeket olyan családoktól, akik a "rendszerváltás" óta, ugyanazt a földeket művelték. Hogy szántotta be az országot a Mészáros és Tiborc gépeszet és vittek el mindent. Ismerek olyan családot, akiknek volt pofájuk felajánlani, hogy menjenek vissza ugyanarra a földre dolgozni, amit addig műveltek, csak épp a Mészaros káefté valamelyikébe, szó szerint negyedakkora megélhetésért cserébe, mint, amit korábban kerestek a földműveléssel. Egy államositott TSZ-t csináltak az országból.


Én semmi mást nem csinálnék, mint amit ezek a rohadékok csináltak, megnézném, hogy 2010 előtt, ki művelte az adott területet, visszaadnám nekik, ha igényt tartanának rá, ha nem, akkor meg új pályázatot irnék ki rá, nagyon súlyos átvizsgálással egyetemben, azzal a kikötéssel, hogy NER nemes többé nem lehet földbirtokos.

ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Sehogyan. Felejtsétek már el hogy ő a messiás. Egy jelentékteéen nárcisztikus, erőszakos hirtelen ceéeb. A média pusholta, ennyi. Semmi több. Kijut azneuba, lesz öt évig zsíros állása és ennyi.
ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem stratégiával,rendelettel.visszaállamosít mint a venezuelaiak.
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem fogja sértegetni a vidékieket. Más politikusik(és kedves szavazóik) is kipróbálhatnák.
ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem többen is félreértitek a kérdést. Nem arról szól, hogy mit csinálna MP a Fidesz esetleges leváltása után, hanem arról, hogy hogyan kampányolna vidéken, a fideszes agymosottak között.
ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Crisopher ***** válasza:
39%
Én tuti nem adtam volna földemet ezeknek az állatoknak, hülye volt, aki átadta
ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7, Nem volt választásod. Valamilyen jogi hézaggal visszavonták a korábbi földkoncessziókat és olyan "nyilt" árveréseken osztották ki őket újra, ahová véletlenül, csak a közjegyzőt és az új földművest hivták meg, majd szóltak, hogy tipli van innen öcsém.
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Crisopher ***** válasza:
Hát ebben az esetben vettem volna pár tonna sót, aztán be az egészet vele
ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

El kell menni oda és beszélni kell ezekkel az emberekkel. MZP hiába csinálta ezt, mivel a DK-val együtt indult és rengeteg baloldali nézetét hangoztatta.


MP viszont szidja Gyurcsányt és az ellenzék legnagyobb részét, erősen jobboldali és a legnagyobb kérdésekre (pl külpolitikában szuverén magyarország) fideszes politikával válaszolna. Csak ugye ő minden oligarchát kivégezne, hazahozná az eu-s pénzeket, belépne az ügyészségbe (nem lenne az eus pénzekkel többet korrupció), és szeretné, hogy ne az egész ország fideszes kezekben legyen, hanem újra demokratikusan hozzunk döntéseket.


A 3 millió fidesz szavazó fele nem hülye, tudják nagyon jól, hogy mennyi probléma van a pártjukkal, csak szerintük nincs alternatíva. Na most nekik MP nézeteivel nem egyetérteni elét nehéz lenne.

ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!