Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagál az ellenzék...

Hogyan reagál az ellenzék arra, hogy a Bp. XII. ker-i előválasztást a Kutyapárt jelöltje nyerte, több mint 60 %-ot szerezve?

Figyelt kérdés
Ott is csak az M1-et néző, zsák krumplin megvett primitív bunkók szavaztak?

#előválasztás #Bp. XII. ker.
ápr. 15. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok az ellenzék, hogy erre válaszoljak, másrészt ez egy előválasztás volt, semmi több.
ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem volna arra, hogy az MKKP-t bármikor is plebejusnak nevezte volna valaki, mindig is a belvárosi értelmiség volt a fő bázisuk. Nem a Taktaközben nyertek, hanem az ország egyik leggazdagabb környékén.
ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mad Max2 ***** válasza:
0%

Az előválasztás nem jelent semmit


Szerintem nem is jó dolog.


Mert igy teljesen hülyének nézik az embert, mert mi van ha nem az nyeri az előválasztást akire szavazni akarok?


Miből gondolják hogy automatikusan arra szavaz majd mindenki aki megnyerte az előválasztást



A kutyás űrgének esélye se lesza fideszes jelölt ellen a fideszesek majmok legnagyobb fellegvárának számító kerületben...

Én se szavaznék rá, egy komolytalan kápszeres majom aza csóka

ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
@3 Mondjuk valszeg legalább a kábszer szót le tudná írni helyesen.
ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon helyes! A vidék legyen a Tisza Párté, a főváros a Kutyáké.
ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyerje az aki a legjobb. De ne azért mert 200 milliárdot költ propagandára.
ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzèki összefogàs 2022ben nagyon lejáratta magát, dk kivètelèvel minden párt szavazóinak fele erõsen demoralizàlódott és hajlik h màsra x eljen. Ezèrt volt sikeres a kutyapárt (akik lelkesek) és ezèrt lesz Magyar Péter a 2. Erõ az EP listán.
ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Honnan lehet tudni, hogy a DK szavazók nem "demoralizálódtak"?

Ha én X pártra szavaznék, de az előválasztáson Y párt nyert, az engem, mint szavazót nem kötelez semmire.

ápr. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!