Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdesz kiábràndulni Magyar...

Kezdesz kiábràndulni Magyar Péterből hogy kiderült ő is Putyinhoz húz?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
24 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Miböl derült ki???
ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Állítólag adott interjút erről a témáról.
ápr. 15. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem
ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Probal ebben is kozep utas lenni, hogy a fideszes valasztokra lojjon.


Igazabol nekem nem szimpatikus de ertheto miert kell ezt mondja, hiszen a fidesz 22ben a hanorus baloldal kampannyal nyert.

ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én pont emiatt nem szavaztam rájuk.
ápr. 15. 20:29
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon extrém dolgot kellene mondania, hogy a szememben lejjebb kerüljön, mint az Orbán-Gyurcsány páros. Nem azért, mert ő annyira magasan lenne, hanem mert az utóbbiak annyira mélyen.
ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Valódi esélyt jelent az országnak, hogy megszabaduljon az évtizedek óta a vérét szívó politikusi gárdától. Hajrá Péter! Bármit is teszel, vagy annak az ellenkezőjét, te tudod megdönteni a jelenlegi hatalmat. A jelenlegi hatalomnál csak jobb lehet amit csinálsz!
ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, teszik hogy őszintén elmondja a vélményét. Érezhető hogy óvatosan fogalmaz, de jól csinálja eddig, ügyes. Nem értem a Fideszben miért nem látták a tehetségét. Mondjuk ezen látszik hogy a Fideszben a tehetség másodlagos, ott a hűség a legfontosabb. :D
ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Azt elmondta, a fidesz politikájával alapvetően egyetért. Ahogy csinálja a fidesz, azzal nem, ért egyet.
ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem olyan egyértelmű számomra,hogy hol áll ő pontosan. Egyelőre elég tét nélküli véleményeket mond minden kérdésben, nem nagyon fogalmaz sarkosan, nem sorolja határozottan magát egy állásponthoz sem, ami abból a szempontból ügyes taktika,hogy így nem nagyon fog dislike-okat kapni,de ez csak ideig-óráig működik (ugye az LMP, Momentum is hasonlóan indult anno), előbb utóbb,ha tényleg indul az országgyűlési választáson, akkor muszáj lesz valamilyen egyértelmű irányt vagy programot felvázolnia, én most még várakozó állásponton vagyok,nem lelkesedem úgy mint sokan az egyik oldalról,és nem is érzek olyan ellenszenvet mint sokan a másik oldalról, megvárom ,milyen programja lesz, és majd az alapján fogok szavazni rá vagy sem.
ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!