Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem merik felvállalni...

Miért nem merik felvállalni az emberek, hogy kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés

#választás #Párthovatartozás
ápr. 16. 10:08
1 2 3 4
 11/31 denumer ***** válasza:
76%
#10 Szíved joga, de ezt ugyanúgy megköszöni neked a hatalom, amit annyira megvetsz.
ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
Én nyiltan vállalom, hogy Kétfarkúékon kívül az összes politikai alternatívát utálom.
ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

Igazad van, akkor a minimális lépéseket se tegyük meg.

Ha legközelebb is nyer a Fidesz ennyivel vagy más eredményekkel tudni fogom már, hogy nagyban köszönhető lesz az olyanoknak mint amilyen te vagy mivel nem jöttek be a számításai ezért úgy gondolja, hogy nekem akkor ennyi volt és soha többet. Így van, így kell ezt.

ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%

11, A hatalom nem nekem köszöni meg, hanem a saját képviselőik által irt választási rendszerének. Én nem kellek hozzá. Elég, értelmezni azt a választási rendszert, ami ebben az országban van.

Illúzió azt hinni, hogy számit a szavazatod.

ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
25%
13, egyet tehetsz, nem szavazol, az elég üzenet az ellenzéki pártoknak és a rendszernek is, hogy változtatniuk kell.
ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 denumer ***** válasza:
50%
#15 Nyilván fognak is változtatni amikor pont az az érdekük, hogy ne szavazz.
ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Az önkormányzati vállasztásnál szinte mindegy a politikai oldal, mert a legkisebb tisztség állarcában lévő gyalog.

Max annyi, hogy azok az önkormányzatok tudnak sikeresen pályázni, ahol pártkatonák fenék tisztogatói vannak.


A politikainál, meg szintén sok esélye nincs bármely nemes vitéznek is.

Majd úgy alakítják a szavazást, szabályokat, hogy felcsuti kiskirályunk boldog legyen.


DE! ha valami csoda folytán, tisztességes vállasztásokon le is váltanák.

Gazdasági káosz jönne, mert NERség kezében minden, energia, bank, média, gyárak...

Legalább egy évtized lenne, mire ki lehetne gyomlálni "törvényes" úton.


Csak akkor lesz változás, ha budai vár falát koponyák díszítik.

ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

10:57


Te még jobb vagy. A Kétfarkúkutyapárt azon kívül, hogy elbohóckodik a parlementben és egy csomó pénzt kapnak az államtól, hogy fenttartsák magukat más értelmük nagyon nincs.

ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%
16, eddig az összes választáson szavaztam, az előzőn is, nem rajtam múlott. De, többhöz nem fogom a nevemet adni.
ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%
Fiatalabb vagyok mint te 19-es, nekem ez még csak a második szavazásom volt, de rendelkezek annyi bölcselettel, hogy belássam az ország akkor fog elesni teljesen amikor mindenki szarik bele mindenbe. Akkor fognak azok végleg győzni akiket amik ellen küzdünk.
ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!