Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem merik felvállalni...

Miért nem merik felvállalni az emberek, hogy kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés

#választás #Párthovatartozás
ápr. 16. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Félnek az esetleges megtorlástól
Szégyellik, hogy kire szavaznak
Nem szeretnék, ha a településen megszólnák érte
Nem tudják megindokolni, így inkább ezt mondják
Megtiltották nekik, hogy a sajtóval beszéljenek
Nem foglalkoznak a politikával, így nincsenek képben és nem akarnak hülyeséget mondani
12 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Nem merik vállalni?
ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem meri felvállalni?
ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Hol? Inkább mindenki túlságosan sokat hangoztatja a saját véleményét és meg akar győzni másokat.
ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
9%

Az a baj hogy sok felesleges konfliktust generál és üres vitákat. Már próbálkoztam ezzel, tényleg jobb ha magánügy marad.



Hajrá TISZA, Hajrá Vitézy!

ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Én felvállalom, hogy nem szavazok senkire.
ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

10:17


Hát így persze, hogy nem lesz változás hogyha ilyen emberek vannak mint te.

De jó oké, nem szavazol senkire, de azért remélem nem panaszkodsz az árakra vagy a nehéz életminőségre! Van lejjebb a Fidesz szavazóknál, na pont az aki még egy szalmaszálat sem tesz keresztbe.

Aki nem szavaz senkire és mellette mégis sír a szája igen vastag bőr lehet a pofáján. Én ilyet ebben a helyzetben a Wc-n ülve egy magamban sem mernék kijelenteni nem, hogy még híresztelni ezt.

ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Én egy csomó embert ismerek, aki igen, és pl én is.
ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

6, Nem tudom, hogy ki a bugyutább, én, aki belátom, hogy ez az ország egy diktatúra és, tök mindegy, hogy kire szavazol, csak ahhoz asszisztálsz, hogy 4 évente eljátszák, hogy ez az ország demokrácia, miközben, lónemiszervet az, vagy, az, aki homokbadugva várja a csodát és, hiszi, azt, hogy demokratikus úton leváltható ez a kormány, miközben a teljes választási rendszert ők irják, az összes létező jogszabályt ők irják, még a választást is ők szervezik és, ha kell, akkor a választások hetén reszelknek azon a jogszabályon, amin kell.

Én bugyuta, nekem nem probléma ezt belátni, de én 2024-ben is megmondom, hogy ezt a rendszer választási úton, nem lehet leváltani.


És a panaszkodás egy diktatúrának szól, nem a demokráciának.

ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 denumer ***** válasza:
64%
#8 Azzal, hogy tudomásul veszed a rendszer hibáit, de nem csinálsz semmit ugyanúgy legitimálod mint az, aki élteti.
ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
9, márpedig én mégegyszer nem fogok beszavazni olyan ellenzéki képviselőket a Parlamentbe, akik a következő 4 évig, ugyanúgy nem csinálnak semmit. Semmi értelmét nem látom a szavazásnak ebben az országban. Akármit csinálok, ugyanúgy 2/3-ad lesz.
ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!