Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek van igaza? Donáthnak...

Kinek van igaza? Donáthnak vagy a Nyugati Fénynek?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 17. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Donáthnak, nem szabad Magyar Pétert bántani. (Csak Donáth kiritzálhatja.)
A Nyugati Fénynek, hiszen Donáth pártttársaitól idézett. Donáth össze-vissza beszél.
Nem tudom, de nekem tetszik a show, kávét kérek.
12 szavazat
 1/7 hypno ***** válasza:
35%
Nekem van igazam.
ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Passz, viszont emberileg Donáth nekem sokkal szimpatikusabbnak tűnik, mint Magyar.


Magyarra sosem szavaznék.

ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég nehéz elfogadni ezt a kritikát a Momentumtól. Tulajdonképpen abba a klubba próbál nem beletartozni, amibe tökéletesen beleillik. :D

Én úgy látom, hogy azt a fajta politizálást kritizálja, amit gyak. együtt kavartak össze a kormánnyal, egymásra licitáltak rá a kommunikáció durvaságában. Tehát, hogy ezek után, miután "ketten" együtt ilyenné formálták a magyar "ízlést" politikában, szóvá tenni azt, hogy Magyar Péter ezt igyekszik kiszolgálni... hát érdekes, de ilyen érdekes dolgokat csinált már többször is a baloldali ellenzék a kormánnyal is, hogy gyak. követelte a kormánytól azt, hogy stratégiai hibát ejtsen, de olyan hibát, ami még a tengerentúlról is látszódna, annyira banális hiba. Ez kicsit olyan, mint mikor a 10 éves gyereked/unokád próbál veled szemben csalni társasjátékban, de mindig ezt érzem náluk, hogy nem felnőttek, hisz külföldre járnak árulkodni, meg segítséget kérni, hogy légyszi csináljál már valamit...

Én úgy látom, hogy ez bár úgy hangozhat elsőre, hogy segítő, valójában ártó szándék van ebben. Megindult a harc Magyar Péter ellen ellenzéki körökben, mert tudható, hogy ha valamit le fog váltani Magyar Péter (első körben legalábbis), akkor az az ellenzék lesz. Én nem bánnám egyébként, ha ezt az ellenzéket leváltanák úgy egy az egyben, ha maradna Magyar Péter pártja, MHM ellenzékben és végre a baloldal úgy ahogy van ki lenne söpörve a bánatba ebből az országból, mert okádékok. Lehet mondani, mondogathatja a Fidesz, hogy Magyar balos, nem az! Ha még e három mellé bejönne negyedikként a 2RK az lenne a slussz poén, tőlem maradhat a Fidesz kormányon, de az nézzen ki így, mert így a Fidesz a libsizést abba kell, hogy hagyja itthon és végre versenybe kell szállnia, mert eddig valójában nem kellett. Ha a DK-t már eltakarítja, pontosabban Gyurcsányt és nejét, én már akkor hálás vagyok neki, mert a lehető legnagyobb kártevő és akadály a magyar politikában.

ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 denumer ***** válasza:
65%
A Nyugati fény a DK Origója. Pont annyira is komolyan vehető.
ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csitri Donáth Annának.
ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

2 "Magyarra sosem szavaznék."


Te nem akarsz magyarra szavazni? Miért szerinted kik indulnak a választásokon. Mind magyar emberek

ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Csitri vagy a neomarx szennyoldal? Nehéz dönteni, de talán a Csitri mert jobb optikailag :D
ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!